Skocz do zawartości
freezzz

GreenStar 2630 i StarFire 3000

Polecane posty

freezzz    0

Witam, 

Mam pytanie, jeśli posiadam antenę i wyświetlacz tak jak w temacie, co potrzebuję jeszcze aby uruchomić "nawigację" na polu?

Najprościej to zadzwoń do najbliższego dealera John Deere i skontaktuj się z doradcą od rolnictwa precyzyjnego. Akurat mój kolega ze studiów zajmuje sie tym w Agro Sieci :)

Wiadomość z agroFakt.pl

freezzz    0

No właśnie chodzi mi o to że chciałbym się dowiedzieć jak działa cała aktywacja tego. Nie chodzi mi o to aby mi to ktoś z serwisu zrobił tylko sam.. Co potrzebuję jeszcze prócz tego co mam i co musiałbym zrobić w sensie do gotowości :) Żeby wsiąść i pokazywało pole itp. Jeśli ktoś mógłby mi to wytłumaczyć ponieważ nie mogę znaleźć tego procesu w internecie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateuszek12
      Witam wie ktoś od czego jest ten zbiorniczek i co sie tam dolewa w john deere 6910s.Z góry dzieki .

• Przez farmerxx97
      Witam tak jak w temacie poszukuje instrukcji napraw do ciągnika john deere 6920. pozdrawiam
    • Przez maly_mani2
      Witam,
      Jestem nowy na Forum dlatego witam wszystkich bardzo serdecznie.
      Niedawno moja przygoda rozpoczeła się z John Deerem 6920S, lecz w dniu dzisiejszym wyskoczył mi błąd na wyświetlaczu ,,alternator error" coś w tym rodzaju  i błąd nr BIF 000167.16 czyli Wysokie napięcie na D+ (silnik uruchomiony). Koledzy niestety za nic w świecie  nie wiem co to znaczy i co może być przyczyną. Czyżby regulator napięcia??? 
      Dodam jeszcze co ciekawe że problem jak zauważyłem pojawia się jak jade na wyższych obrotach silnika oraz podczas postoju jak pozapalam wszytkie reflektory, na wolnych obrotach silnika na postoju i przy wyłączonym oświetleniu problemu brak. 
      Czy ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu?? Był bym bardzo wdzięczny.
    • Przez gawela133
      Witam.
      Przymierzam się do kupna ciągnika jd 6120M.
      Wycenili mi ten ciągnik w marcu 2016 r na 255 000 netto
      Natomiast w teraz Kwiecień 2017 wycenili ten sam model na 285 000 tys netto z tym samym wyposażeniem :
      -Amortyzowna przednia oś
      -opony michelin szerokość 600 i odpowiednie z przodu
      -przedni podnośnik

Moje pytanie brzmi czy to cena normalna?

Bo dlamnie za wyzona i to mocno

Z góry dziękuje za pomoc
    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.