Skocz do zawartości
Beatakolado

Choroba

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Beatakolado    0

Witam. Mam problem z krowa mianowicie szybko dużo schudła aż wkoncu się położyła . Stwierdzono zapalenie stawów nic więcej . Po dniu nawet głowy nie podnosi już . Noe jadła daje jej trawę to trochę je. Nic więcej . Chyba żołądek noe pracuje . Żwacza nie żuje . Co robić ????

Wiadomość z agroFakt.pl

wujo_usiu    0

Daj jakieś elektrolity i witaminy , porozmawiaj z weterynarzem on doradzi jakie .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bizonzo56user
      mam pytanie czy opłaca sie jechac na podlasie lub warmie po gospodarstwach i kupic cielaki
      jestem z województwa kujawsko pomorskiego i wkurza mnie to kupowanie od handlarzy cenia sobie nie wiadomo ile za cielaki które są hfami czy rolnicy tamsprzedaja taniej takie cielaki w okolicy nie ma zadnych cielaków od rolników tylko same handlarze potrzebuje około 4-5sztuk
    • Przez krystek1992
      Czy ktoś stosuję ten preparat do płukania macicy po porodzie albo przed inseminacją jeśli nie chcę któryś raz z kolei zaskoczyć? Mam problemy z rozrodem i szukam w układzie rozrodczym bo chyba tylko to mi już zostało. Płukam rano a kryję wieczorem. Czy po Biolugolu jeśli wszystko jest w porządku śluz jest normalny przeźroczysty czy jest jakiś inny? U mnie sie zdarza że właśnie po Biolugolu z czystego przemienia sie w gęsty lekko białawy coś na podobieństwo budyniu. Czyli chyba jakieś stany zapalne są?
    • Przez piotr2002
      Witam mam pytanie czy sruta z jęczmienia jest dobra dla byków i krów mlecznych
    • Przez Dczbcnv
      Witam
      Moj Cielak ma ok 3 miesiące i dzisiaj połknął gumową rękawiczek.  
      Co robic? Czy on zdechnie?

• Przez Agri23
      Witam chciał bym się dowiedzieć czy można kupić cielaki z gór bezpośrednio od rolników nie od handlarzy jeśli tak to jaka jest cena cielaki mięsne albo mieszańce

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.