Skocz do zawartości
Beatakolado

Choroba

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Beatakolado    0

Witam. Mam problem z krowa mianowicie szybko dużo schudła aż wkoncu się położyła . Stwierdzono zapalenie stawów nic więcej . Po dniu nawet głowy nie podnosi już . Noe jadła daje jej trawę to trochę je. Nic więcej . Chyba żołądek noe pracuje . Żwacza nie żuje . Co robić ????

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin199027
      Witam chciałbym żebyście mi pomogli w wyborze. Mam dylemat ponieważ nie wiem co wybrać krowy mleczne czy bydło mięsne do hodowli. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez xthepolishx
      opłaca się na 6h czegoś nakupywać ? 
      chodzi mi bardziej o bydło, hf lumusine, mięsne ale jałówki nie byki typu hf, bo one rosną za przeproszeniem w d*pie taki a brzuch ma jak krowa z cielakiem hahah, mieliśmy kiedyś mięsne jałówki ale to kilka lat temu a obora pusta, na oko z 25 sztuk wejdzie, mam tam 2 krowy na odpajanie cielaków małych i tam kawałek pastwiska i hektar łąki, reszta zboże, opłaca się coś jeszcze na wstawiać ? 
    • Przez Kowal132
      Ktoś stosował takie cos? https://m.olx.pl/oferta/wywar-paszowy-tanie-zywienie-duze-przyrosty-pszenica-nie-gorzelnia-CID757-IDesYgT.html
    • Przez Skanalop
      Witam serdecznie.
      Szukam konkretnych opinii o firmie RogoFarm. Kupował ktoś może od nich cielęta ? Chodzi mi głownie o byczki. Jak przedstawia się u nich zdrowotność, ceny ?
    • Przez deniss
      Witam wszystkich,

Piszę odnośnie porady, gdyż postanowiłem, że założę ogrodzie elektryczne dla była. Jak to się mówi postawiłem już pierwsze kroki i zakupiłem elektryzator akumulatorowy 7 Juli Corral A5000, mam już również izolatory do palików i palik uziemiający. Prawdopodobnie zostało tylko do zakupienia taśmę albo plecionkę, tylko że nie wiem co będzie lepsze na bydło ? No i również proszę o poradę czy już wszystko mam, czy jeszcze muszę coś dokupić?