Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rolnik773

Massey ferguson 822 PROBLEM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik773    16

Witam wszystkich

Szukam kogoś kto ma prasę MF 822 i mógłby mi powiedzieć jak podłączyć hydraulikę (3 węzę) bo nigdzie nie mogę znaleźć..

Wiadomość z agroFakt.pl

grzesiek88    86

Podłącz popróbuj a będziesz wiedział, nic nie wybuchnie bez obaw :D  U mnie w hesstonie też na 3 węże to dwa podłaczam od klapy pod jedną parę wyjść a ten trzeci od podnoszenia podbieraka to gdzie już tylko jest miejsce

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MaciejKpiski
      Witam poszukuje opinii na temat tej prasy. Jak się ona sprawuje podczas zwijania słomy, siana czy sianokiszonki ? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu ? Proszę o pomoc użytkowników.   Prasa na chwilę  obecną miała by chodzić z c360.  Zdjęcie z internetu

• Przez artur1295
      Witam
      Chciałbym zrobić rolkę docikową pobieracza w swojej prasie fahr gp220 poniewaz słabo mi wciąga siano,słomę.
      Czy mozę już ktoś robił coś takiego i mi podał wymiary jak nisko od ziemi musi to być i jak blisko przy palcach pobieraka. albo jak ktos by mógł zmierzyc w swojej prasie jak to wygląda 
      bylbym wdzięczny 
    • Przez Mateuszek12
      Witam kupiłem belarke viconrf 122 i mam problem siatka obwiązuje się lużno na belę pomoże ktoś jak to siatke naciągnac.na dole zdięcia podgladowe 
    • Przez rolnik9101
      witam. mam problem z prasą vicon1901. problem jest taki ze od0,80m do 1,20m praktycznie nie ma zgniotu. dowiedziałem sie ze najprawdopodobniej jest uszkodzony tylni blok który odpowiada za zgniot małych balotów. czy to może by przyczyna tego czy jeszce coś innego może być. oddałem również rozdzielacz do sprawdzenia .

• Przez boooolek
      Witam prosił bym o opinie prasy kuhn vb 3190 oraz lely welger rp 445.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.