Skocz do zawartości

Bury Pelikan Hydraulik - wlasny uklad hydrauliki


Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Witam, mam taki układ u siebie, opryskiwacz Stanimpex. Pompa cieczy ma z tyłu wyjście wom do napędzania pompy hydraulicznej. Sterowanie rozdzielaczami w kabinie połączone jedna wiązka przewodów. Wszystko na technologi Arag. Bardzo proste i użyteczne, potrzebuje tylko zasilanie i nie muszę mieszać oleju z innego ciagnika.

Opublikowano

nie mam takiego opryskiwacz z wlasná hydrauliká ale wygláda to tak ,opryskiwacz musi posiadac wlasná pompé hydrauliki napendzná z walka wom  ,zbiornik na olej i rozdzielacz hydrauliczny o tylu sekcjach ile ci trzeba np; 1-podnoszenie/opuszczanie,.2-poziomowanie.,3-rokladanie lewej strony,.4-rozkladanie prawej strony.

Opublikowano

To zwykły sterownik którym zalaczasz dana sekcje hydrauliki. Najlepiej podłączyć się pod główny przewód z zasilaniem i założyć osobny bezpiecznik. Ja w razie potrzeby przekładam komputer od opryskiwacza i sterownik od hydrauliki do innego ciagnika który ma WOM i gniazdo 12V i nie martwię się o wezach olejach itp.

Opublikowano

No wybacz ale chyba nie myślisz poważnie że sterowniki nowych opryskiwaczy biorą prąd z wtyczki od świateł.... Często jest to wtyczka trzypinowa bardzo popularna w traktorach nowych i starych, jak nie masz odpowiedniego gniazda to producent dokłada zestaw do podpięcia bezpośrednio pod akumulator...

Opublikowano

czyli zamiast wezy od hydrauliki mam sterownik do "sztucznych" sekcji przy ukladzie hydraulicznym opryskiwacza ? i jak wtedy dziala np rozkladanie? wlaczam dana sekcje a potem komputerem rozkladam ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez kuna9977
      Czy ktoś posiada taki opryskiwacz ciągany  demarol 1200l 15m belka. Cena brutto za nowy 25000zł. W porównaniu do innych firm bardzo tanio tylko czy ten opryskiwacz jest coś wart?  Czy ktoś ma jakąś wiedzę na ich temat ? Chciałem używany 1200l ale szczerze nic nie ma ciekawego,  np. nowy tolmet Bruno 1215 w podstawowej wersji 32tys netto biradzki 28 tyś netto a demarol 25tys brutto.
      https://agrolsklep.pl/sklep/opryskiwacze/opryskiwacz-przyczepiany-1200l-demarol/?attribute_pa_wariant-produktu=1200-szerokosc-belki-12-glowice-potrojne&utm_source=Google+Shopping&utm_medium=cpc&utm_campaign=google_calosc&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=produktowa&gad_source=1&gad_campaignid=19181108397&gclid=CjwKCAiA0eTJBhBaEiwA-Pa-hVTM1hrhh2CqH-9GhX6c-9sOMt5AwFsPtZIY5VetcHfb1WFLo6YmWBoCSMcQAvD_BwE
    • Przez MF6190
      Witam, 
      Chciałem się podpytać czy mogę podłączyć dwie lampy led niebieskie każda po 40w pod pozycje od opryskiwacza jako zasilanie ? Czy to będzie za duże obciążenie dla przewodów, gniazda itp? 
      Opryskiwacz to rau d2 a ciągnik to mf 6190 jeśli ma to jakieś znaczenie.
    • Przez Dorsik148
      Witam mam problem z silnikiem sekcji opryskiwacza hardi ranger 2500l. Silnik nie załącza się ma zamala moc krzywka nie może włączyć sekcji. Nikt nie chce podjąć się naprawy tego i stąd pytanie czy ktoś nie wie jaki silnik pasuję do tych sekcji załączam zdjęcia silnika.

    • Przez Dorsik148
      Witam mam problem z silnikiem sekcji opryskiwacza hardi ranger 2500l. Silnik nie załącza się ma zamala moc krzywka nie może włączyć sekcji. Nikt nie chce podjąć się naprawy tego i stąd pytanie czy ktoś nie wie jaki silnik pasuję do tych sekcji załączam zdjęcia silnika.
    • Przez Okisz
      Cześć, 
      Musialem w opryskiwaczu wymienic przeplywomierz. Zawieszal sie najwyraźniej jakos i przy automatyce pracy cisnienie spadalo do 0 praktycznie. 
      Nowy przeplywomierz ma kalibracje 662 impulsy.
      Jak sie ma liczba impulsow do ilosci wody?
      Czy np zakladajac ze te 662 impulsy to 100l wody, to zwiekszajac liczbe impulsow przeplyw sie zmniejszy czy zwiekszy?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v