Skocz do zawartości

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wabrzek
      Witam mam opony Michelin multibib 600/65/38 tył i przód 480/65/28 ciągnik jd 6115r. Pytanie do jakiego sensownego poziomu obnizyc ciśnienia przy pracy z plugiem i agregarem upr-siew. Maszyny o wadze ok 1.5 t. Chodzi o pracę w polu i przejazd drogą utwardzoną. Według kalkulatora firmowego można obniżyć do 0.6 Bara ale wtedy są piasek jak bez powietrza. 
    • Przez cris10
      Witam stoję przed zakupem ciągnika , prawdopodobnie będzie to 6175/6155 M zastanawiam się nad skrzynią, co wybrać ? autoquad z ecoshiftem czy Command quad z ecoshiftem ? Auto Quad jest na lince, command na elektro zaworach, bardziej będzie ona awaryjna ale jak bardzo ? Ma ktoś ta skrzynie ? Jak ona pracuje ? Jakieś sza rpania bądź cokolwiek takiego ?
    • Przez takiten
      Witam, stoję przed wyborem skrzyni i nie wiem na jaką się zdecydować. DirectDrive wydaje się ciekawa, ma dobrą sprawność ale jak wygląda faktycznie praca na niej, może ktoś z was miał odczynienia z nią i może coś więcej powiedzieć. Ciągnik ma być do wszystkiego, transport, prasowanie, orka. 
    • Przez Kamil9717
      Witam, myślę nad kupnem John Deere 6155r i zastanawiam się jaka skrzynie biegów wybrać, jakie wyposażenie, wymiary opon i wgl, ciągnik będzie pracował głównie z prasa w transporcie oraz innych pracach polowych typu orka siew, doradzi ktoś o czym warto pamiętać przy zakupie takiej bryczki? 
    • Przez Deny
      Witam !
      Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć opinii forumowiczów na temat tych ciągników..
      Czy mógłby mi ktoś doradzić który z nich wybrać ? Zastanawiam się nad modelami 6115M i 6105R , tylko nie wiem który wybrać ..
      Czy operatorzy , lub ludzie którzy czytali troche o tych ciągnikach mogli by o nich coś powiedzieć ?
      Interesuje mnie , cena (również cena poszczególnych elementów wyposażenia) , spalanie w pracach ciężkich/lekkich i to czy tę ciągnik jest po prostu warty tej ceny , i nie postawić na inną markę

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.