Razzor

kupie folie stretch

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Folie
Razzor    1

witam kupie 15 rolek folii stretch maszynowej 16 kg+- grubość 23mikrony w i szerokości 50 cm

Meg5    515

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

Meg5    515

Wiem że są tańsze ,ponieważ w tamtym roku kupowałam do owijania słomy taki strecz  https://pakomat.pl/Folia-stretch-maszynowa-STANDARD-15-kg-p65/?ref=Google+Merchant+Center&gclid=Cj0KEQjwk-jGBRCbxoPLld_bp-IBEiQAgJaftTKDhB70qzZIoX__-DhF9b-IvVwi8PpB0a6cvDrcFO0aAkvH8P8HAQ    ,ale nie wiem czy ma grubość 23 mikrony ?

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

robert1226    98

Tak o to : wczoraj trochę poszukalem w necie i trochę tego jest na olx,przed tym źle wpisywalem i dlatego nic nie mogłem znalesc .Dziękuje!!!

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez semos
      Tak jak w temacie kupię ciągnik Lamborghini Lampo lub jego odpowiednik Same Roller powyżej 2007r. Interesują mnie tylko oferty krajowe najlepiej od pierwszego właściciela. Kontakt: 508-228-452; lub adres e-mail: semos@wp.pl
    • Przez Blusik
      Witam
      sprzedam siewnik konny na drewnianych kołach. Koła uszkodzone, siewnik stoi pod chmurką od roku ale działał do końca. Pewnie po wymianie kół będzie nadal działać .
      cena 300 zł do negocjacji 
      slaskie powiat raciborski 
      kontakt PW lub pod postem

pozdrawiam
    • Przez Sklep_Techtor
      Witam!
      Zajmujemy się sprzedażą armatury, podzespołów do dystrybutorów na paliwo oraz całymi dystrybutorami - również do AdBlue.
      W swojej ofercie posiadamy m.in.:
      Filtry do ciągników (kabinowe, olejowe, paliwowe itp.)
      Filtry i separatory do dystrybutorów paliwa
      Armaturę do dystrybutorów
      Liczniki, pompy, pistolety do dystrybutorów
      Wszelkiego rodzaju złączki, kolanka, węże itp.
      DYSTRYBUTORY NA PALIWO
      Części serwisowe do dystrybutorów z podzespołami PIUSI
      Część asortymentu można zobaczyć na naszej stronie www.TECHTOR.pl

Filtry można zamawiać telefonicznie, e-mail'owo lub poprzez wiadomość prywatną. Z reguły filtry dostępne w ciągu 24h.
      Jeśli będzie zainteresowanie i sprzedaż uruchomimy specjalny kod rabatowy tylko dla forumowiczów.

Kontakt:
      736-133-817
      sklep@techtor.pl

• Przez wojteksa00
      Odbieramy folie rolnicze 
      -folia po sianokiszonkach
      -folia po pryzmach czarne oraz czarno białe 
      -worki po nawozach 
      -BIG bagi 
      Odbieramy folie na terenie województwa łódzkiego 
      Istnieje możliwości przywozu odpadów foliowych z terenu całej polski po pokryciu kosztów transportu
      Wystawiamy potwierdzenie odbioru foli 
      Więcej informacji pod nr tel 721 589 643 Sagan Wojciech 

• Przez wsbil
      Kupię jak w temacie, w dobrym stanie. Może komuś zalega. Rozważę każdą ofertę
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.