Skocz do zawartości
Fugeo

NH Tc56 97 rok

Polecane posty

znajomy miał ten kombajn a wcześniej miał dominatora . tc56 nie czyścił mu tak dobrze jak dominator i prędkości też takiej nie uzyskiwał więc go sprzedał i kupił mege 204 jest mega zadowolony, wydajność jest dobra czyści ładnie

woytek    3

Ciężko ocenić ten kombajn po ogłoszeniu. Ja akurat z czyszczenia jak i wydajności jestem zadowolony ( mam co prawda 2005r, ale chyba jakoś bardzo te kombajny się nie zmieniły). Awarii od nowości nie miałem żadnej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kosa29
      co sądzicie o tym kombajnie
    • Przez memek26
      jaki olej do  przednich zwolnic new holland tl  90??
    • Przez MrMetkaJD
      Cześć! ^^ zastanawiam się nad zakupem kombajnu zbożowego i interesują mnie ceny podanych kombajnów.Z stołem do rzepaku wózkiem, sieczkarnią i interesuje mnie czy new holland tc5050 ma w opcji opony z bieżnikiem w kształcie V? :lol: i czy mam wybrać New Holland Czy może claas avero 160,240?
    • Przez ruudy
      witam forumowiczów czy ktoś posiada kombajn zbożowy marki new holland model TF76 lub TF78 ELEKTRA PLUS,a może ma ktoś jakąść wiedze na ich temat ?
    • Przez gregorfik
      Witam,

Jakoś w tym roku nie mogę sobie poradzić z csxem w rzepaku.
      Plon 4-4,5t z ha i jade ok 3,5km/h czyli beznadziejnie wolno csxem 7040 z hederem 5,17m. Gdy jadę szybciej to gubi.
      Ustawienia mam takie:
      sito wstępne 3mm
      sito górne 8 to bardziej z tyłu górne 10
      sito dolne 2,5mm
      predkość wentylatora 500
      Ustawienie czujników strat mam na 80-90%? może za dużo?

Niby wg powiedzmy książki, ale nie idze tak jak powinno, dodam, że przy takich ustawieniach rzepak i tak nie jest zbyt czysty... zanieczyszczenia ok 5% co dla mnie jest dużo.
      Po zakupie i ustawieniu serwisu, latałem po rzepaku ok 7-8km/h co prawda sypał 3-3,5t... a w tym roku nic nie można szybciej uszczknąć...
      Realna moja wydajność wynosi 7-9 t/h czyli tyle co nieduży tc....

jakie Wy macie ustawienia w tym a może innych ale podobnych modelach? i jakie wydajności osiągacie przy nich?