dariuszczek

Kosiarka Pottinger 230

Polecane posty

dariuszczek    0

Witam,mam problem z naprawą kosiarki pottinger 230.Mianowicie chodzi o to ze nie mogę odłożyć piasty,troszeczkę zejdzie a dalej ani drgnie tak jakby ją coś trzymało a żadnych zabezpieczeń nie widzę :/ Mam nadzieję że koledzy pomogą :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukash3060
      Myślę nad zakupem kosiarki dyskowej szerokość 2.4-2.8 m i waham się bardzo miedzy zachodnimi a naszymi. 
      Wstępnie mam zamiar kupić MF DM246 ISL ale sam już nie wiem czy warto płacić takie pieniądze na mój areał  Kosiarka miała by kosić rocznie koło 60ha (  może więcej wiadomo cały czas chce się rozwijać ) , pracowała będzie z 100KM MF 6160.
      Maszyny które biorę pod uwagę poza wyżej wymienioną :
      - Samasz KDT260
      - Talex OptiCut 250
      - Vicon 124
      Wiem, że cenowo jest duża rozbieżność, jakościowo też ale chciałbym poznać opinie użytkowników tych kosiarek, jaki areał nimi kosicie i jak wygląda dostępność części/awaryjność maszyn  Oglądałem sporo filmów na YT , sporo też sam kosiłem różnymi kosiarkami aczkolwiek z dyskowych była to Vicon Delta 328jak dobrze pamiętam i chodziła fajnie  

• Przez UrsusPoland
      Witam, posiada ktoś taką kosiarke? Zamierzam kupić kosiarke do zetora 8111 i zastanawiam się nad tą kosiarka. Jakieś opinie?
    • Przez 5120CASE5120
      Witam, mam na oku kosiarke dyskowa o szerokości 320cm. Kosiarka ma dyski trójkątne (3 noże na dysk). Zastanawiam się jaka jest to firma, myślę że VICON lub KVERNELAND. Jaką macie opinie na temat tych kosiarek? Na co zwrócić przy zakupie? Przypnę do opisu zdjęcie tej kosiarki. I ile jest warta kosiarka ze zdjęcia(podobno sprawna bez osłon) dziękuję za pomoc i pozdrawiam 

• Przez Wojtas501
      Witam
      Jestem na etapie poszukiwania mulczera do ciągnika 100KM, wydaje mi się że 2,8m w zupełności mu wystarczy. W tamtym roku pracowałem z 2,5m na wydźwigu (jakaś kubota) i bez problemu dawał sobie radę w kukurydzy. Mulczer ma służyć do mulczowania po kukurydzy, ew. rzepaku i do poplonów, może się zdarzyć jakaś łąka, ale nie planuję. Ciągnik John Deere 5100M. Z tego co na chwilę obecną się dowiedziałem to Maschio Tigre mi odradzają, gdyż się nie nadaje do resztek pożniwnych ze względu na małą komorę. Wyposażenie jakie chcę: noże Y, uchylna klapa tylna, hydrauliczna regulacja przesuwu i koła podporowe zamiast wału. Maszyny jakie biorę pod uwagę:
      Kuhn BP280 37tys 
      Maschio Tornado 280 31tys
      Kverneland FXE (oferty jeszcze nie dostałem)
      Jeśli macie inne typy, sugestie albo rady to piszcie, za każdy odzew będę wdzięczny
    • Przez Wojtek026
      Poradźcie coś na temat kosiarki bijakowej, ogólnie to wiem tyle tylko że teraz z nowych głównie talex się sprzedaje ale są i inne jakieś tam włoskie jakieś starki jakieś "kosiarka bijakowa EFGHC 200" rozumiem że to jakieś chińczyki ale i cena przystępna, bomet też ma jakieś kosiarki no i teraz czy te "tanie mają jakiś mniejszy wał węższy czy to to samo oraz jaka szerokość, kosić tym chciałem co gorsze łąki poryte przez dziki linie w lesie przekosić z krzaków bagienko wykosić z kęp z łozy i trzciny gałęzie po wyrębie posiekać no i chciałbym coś jak najtaniej czy te wszystkie kosiarki bijakowe ECO to są jakieś mniejsze mniejsze bijaki mają czy o co chodzi?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj