BlackGhost

John deere 7430 Premium

Polecane posty

BlackGhost    0

Witam wszystkich, jestem nowy na forum :)
Jestem posiadaczem ciagnika 7430 Premium i brakuje mi w nim hms , chcialem sie zapytac czy ktos dokladal ten system i czy to mozliwe? Jezeli ktos ma taki ciagnik z tym systemem to prosze odezwac sie na pw, bede wdzieczny za kilka zdjec :)

mariusz(ZDUN)    223

Daruj sobie sprzedaj go i kup z HMS jeśli jest ci to tak niezbędne.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

BlackGhost    0

Dziekuje za rade i odpowiedz ale raczej go nie sprzedam,
Bede potrzebowal:
Wiazke kabli
Sterownik
2x panel
No i komputer zeby wgrac ta opcje.

Postaram sie zrealizowac projekt, bede opisywal w tym poscie jak sie dowiem czy jest mozliwe dolozenie tej opcji :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tymek9301
      Proszę o informację jak sprawdzić ile motogodzin ma John Deere 6110. 
      Ostatnio miałem stan 9999.9 a potem licznik się wyzerował i idzie od początku z tym że miga kropka przed dziesiętnymi. Skąd wiedzieć który już raz się wyzerował? 
    • Przez vegeta23
      Witam. 
      Pisze z zapytaniem do uzytkowników Premiumek. Na jakiej temperaturze utrzymuje sie u was olej hydrauliczny.
      Pytanie kieruje przedewszystkim do uzytkownikow serii 6x30, ale za odpowiedzi z innych serii tez dziekuje bo prawdopodobnie wartosci powinny byc podobne. Pozdrawiam. 

• Przez jozin
      Witam
      Mam problem z moim John Deerem otóż na małych obrotach jak jadę na raz się zatrzymuje po chwili zapala się "N" i lampka od za małego ciśnienia oleju hydraulicznego po wróceniu dźwigni rewersu na pozycję N i ponownym włączeniu traktor rusza normalnie i po chwili znowu to samo na dużym gazie pod obciążeniem wszystko ok skrzynia to PQP 16/16
      Z góry dzięki za rady
    • Przez Luki1988
      Witam, to zielone pokrętło żółw zająć przy wyjściach hydrauliki jest od regulacji przepływu oleju? A co zrobić jeśli nie reaguje? Ten jak jest na zająć działa a jak zmniejsze to już nie. Co może być?
    • Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.