Skocz do zawartości

Polecane posty

Groszek87    0

Witam. Chcę kupić Fenda 716 ale ma błąd 5.1.9 b. Tłumaczenie:Defekt czujnika ciśnieniowego 8bar. Brak nadzoru Ciśnienia. Dodatkowo wyświetla sie ikona przedniego napędu. Błąd wyskakuje zaraz po przekręceniu kluczyka.Proszę o interpretację tego błędu i gdzie mam go szukać w ciągniku. Czy to jest duża awaria czy nie zawtacać sobie głowy tym egzeplarze bo np cała pompa do wymiany?

Groszek87    0

Witam przydało by się zakończyć wątek. Kupiłem ten Ciągnik. Jeździłem z błędem 2 tygodnie bo nie było czasu się za to wziąć, a gdy się go anulowało był spokój do następnego włączenia zapłonu. Problem był w instalacji podłączenia przepływomierza od układu kierowniczego. Trochę się na dzwoniłem po kablach zanim doszedłem gdzie nie ma przejścia bo już ktoś kombinował z kablami, książka serwisowa okazała się niezbędna do jakichkolwiek poszukiwań gdy nie miało się wcześniej do czynienia z tym wypchanym elektroniką ciągnikiem. Póki co zrobiłem ze 120 mth i nic się nie dzieje. Zobaczymy czy kupie następnego czy wrócę do jd i pq.   

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jankes1012
      Zakupiłem używany ładowacz quicke q45 zamontowaliśmy konsole do ciągnika chcemy podczepieać, a tu problem. Po podłaczeniu węży okazuje się,  że główne siłowniki działają na tzw, krzyż jeden działa w jedną a drugi w drugą, po ponownym podłaczeniu jeden siłownik się schodzi do połowy a gdy przestanę dawać ciśnienie wysuwa się na maxa spowrotem.Euro ramka działa prawidłowo . Rozdzielacz od tura ma popsutą jedno wyjscie cały czas daje tam ciśnienie.Próbowaliśmy te siłowniki na jednej parze przy rozdzielaczu tej sprawnej poprzez rozłączanie węży dzieje się to samo. Poratuje ktoś?
    • Przez Karol123456
      W ciągniku jest tur podpięty pod rozdzielacze ciągnika.  Od pewnego czasu zauważyłem problem z hydrauliką, mianowicie działa ona z opóźnieniem. Czyli próbując podnieść tura muszę czekać kilka, czasem kilkanaście sekund na reakcję. Później podnosi normalnie, ma siłę.  Dodatkowo jeśli ciągle używam jakiejś funkcji hydrauliki wszystko działa ok, problem się pojawia gdy wszystkie rozdzielacze są w pozycji zero. Wszystkie filtry zostały zmienione, układ ssawny uszczelniony, pompa wymieniona.
      Dodatkowo dodam, że jak odpalę ciągnik i włączę którąś z funkcji wszystko działa ok, lecz jak wyłączę, to po chwili znów muszę czekać.
      Czy ktoś miał podobny problem, bądź wie czym może być on spowodowany?
    • Przez witch
      Witam dzisiaj około godziny 11 wyruszyłem w pole orać wszystko było w porządku nic się nie działo z pola na pole przełączałem z zajaca na zółwia i na odwrót i na ostatnim polu przerzuciłem na żółwia po skończonej orce chcę wbić zająca aby zjechać do domu  i nic kontrolka od zająca nie świeci , wcześniej  podczas orki zaświeciła się kontrolka od oleju i tak podejrzewam tylko ,że co wina oleju? Za bardzo się nagrzał ? Też myślę ,że może kijowy olej (sam nie wiem jaki jest aktualnie w nim) ,ale nie dawno wymieniany. Prosiłbym o wszelką pomoc! 
    • Przez Agri666
      Witam Case 5150 pro mam problem z hydrauliką mianowicie chodzi o to że po uruchomieniu ciągnika działa ona dopiero po 2 minutach (chodzi o podnośnik,  ładowacz oraz wyjście na węże hydrauliczne )  gdy juz dziala sprawdzilem cisnienie jest koło 200 bar ... Natomiast jeżeli chodzi o jazde polbiegi wspomaganie wszystko działa od razu ... 
      Co zostało zrobione 
      -wymienione filtry 2 od hydrauliki
      -sprawdzone elektro zawory 
      Znajomy mówi że może to być zawór mechaniczny na pompie nie mam pojęcia gdzie on może być 

• Przez Agri666
      Mam problem z landini gdy opale ciągnik nie działa wspomaganie i Jazda .... ładowacz działa podnosi i cała reszta ... gdy ciągnik chodzi około 3 minuty zaczyna działać wspomaganie oraz jazda jednak gdy np. pociągnę za wajchę od załączenia hydrauliki np na kipier to słychać jak rośnie ciśnienie pusze próbuje kręcić kierownicą i znów nie działa tak samo jazda wszystkie filtry zostały wymienione ... świeci się kontrolka na czerwono taka zębatka z kroplą oleju w środku czekam na jakieś pomysły