Skocz do zawartości
mariusz19890807

Waga w paszowozie,pilne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Waga

Witam.Panowie miałem ostatnio mój paszowóz w naprawie(był kapitalny remont robiony całej przekładni).Biedak stał z miesiąc czasu i teraz po naprawię wagę popierdoliło.Wogule skacze,pokazuje w minusie no a bez wagi to wiecie jaka lipa.Ktoś miał taką awarię i czy mozecie mi jakos pomóc.Proszę o pomoc...

ursus1996    2

Prawdopodobnie sensor któryś walnięty ale po pacz na kable od nich morze któryś jest przerwany.   

MasterAgro    0

Sprawdź sensory, kable czy jakiś nie jest przerwany i oczyść wszystkie styki może któreś zaśniedziały

ps. sprawdź jeszcze czy wtyczki nie są gdzieś naderwane

Wiadomość z agroFakt.pl

akernolat    17
Mam bardzo poważny problem w Strautmannie 1050. Waga dzialala, natomiast po transporcie jak przyjechala do mnie to pokazuje tylko paski na dole wyswietlacza. Jezeli kabel od 1 sensora odlacze wtedy pojawiaja sie normalnie cyfry. czy ktos mial taki przypadek? mysliscie ze sensor jest uszkodzony czy moze tylko zamokl albo kabel gdzieś nie laczy?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mariusz19890807
      Witam panowie.Co może być przyczyną iż sensory nie odczytują wagi.Nom stop pokazuje zero a przedtem waga pokazywała dobrze.Kombinuje na wszystkie strony i nie wiem co tutaj wymysleć.Dodam że to jest wóz Sano 3. Panowie proszę o radę bo wiecie że bez wagi w paszowozie to jak bez ręki
    • Przez grzegorz19941
      Witam, niedawno kupiłem paszowóz strautmann verti mix 1050. Paszowóz posiada komputer tylko jest pewien problem- nie mam zielonego pojęcia jak nim się obsługiwać. Komputer to moba mc 1050. Jeżeli ktoś ma taki komputer prosiłbym o wytłumaczenie od czego poszczególne klawisze. Pozdrawiam serdecznie Grzegorz
    • Przez przemek1000
      Witam, z racji dość wąskiego korytarza ( ok 2.8 m) myślę nad zakupem poziomego wozu paszowego o pojemności 10 m3. Budżet jaki mam to max 90 tysięcy netto. Myślałem nad intermixem r10 czy jest to dobry wybór? A może w tej cenie są jeszcze inne wozy godne uwagi? 
    • Przez witek
      witam zastanawiam sie nad zakupem wozu paszowego firmy metal-fach T-659/1 co o nim sadzicie??
      Parametry techniczne:
      T-659/1
      Pojemność (m3)
      9

Zapotrzebowanie na moc (KM)
      60

Wymiary gabarytowe:
      Długość A (mm)
      5480

Szerokość C (mm)
      2500

Wysokość B (mm)
      2490

Masa (kg)
      3950
    • Przez Przekeeeek
      Planuję zakup wozu paszowego z jednym pionowym ślimakiem. pojemność 10-12 m3 i przekładnią 2-biegową. Jakaś ładna używka, lub nowy (najprawdopodobniej euromilk/ alima). Mam pytanko jaki ciągnik lepiej by do takiego wozu pasował: U c-385, czy zetor 7211?  (sianokiszonkę robię w belach prasą stałokomorową z nożami). Czy c-385 da radę mieszać na zającu?  a może 7211 też dałby radę. Ogólnie którym pracowałoby się wygodniej? w ursusie widoczność do tyłu nie powala i trochę się martwię, że nic nie będzie widać podczas zadawania paszy...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.