Skocz do zawartości
Oficer998

Ziemniaki Volare

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"

Pozdrawiam mszk8
    • Przez pasio
      Witam!!

Jeśli to nie tajemnica, to chciałby się dowiedzieć jakie stosujecie nawozy przed sadzeniem ziemniaków? jakie dawki? Ja stosuję Fosforan oraz sól potasową.
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez limusine
      Witam. Nie widzialem jeszcze takiego tematu wiec zakladam nowy. Moze dla innych to norma sadzic ziemniaki po ziemniakach lecz dla mnie bedzie to pierwszy rok.I tu pojawia sie pytanie co najlepiej zasiac po wykopaniu ziemniakow aby na wiosne posadzic nowe? Czy dawki nawozu ulegaja zmianie?? Jakies specjalne rady? czekam na sensowne wypowiedzi
    • Przez andzin
      Jak tam u was przechowały się ziemniaki. Gdzie mieliście składowane kopce, piwnice, przechowalnie. Jakie odmiany. Bo u mnie irga średnio nie najlepiej. Piszcie.