Skocz do zawartości
koksik123

płyty przepędowe septor

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Płyty
kali2107    86

ja posiadam. małą prosiakową i dużą maciorową. 5 lat służą. i chyba wieczne będą. polecam.

gruchmen    0

polecam. Posiadam 2 duże, jedną knur szablą lekko uszkodził ale ogólnie sprawne. mam je już 2 lata.

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    3253

Takie łapanie to raczej nie zależy tylko od płyt , ale na pewno bardzo pomocne . Stosowanie jakichś płotków , czy innych nie pełnych przegród , powoduje że świnia szuka dziury i pcha się dalej , a takie przegrody po prostu stara się ominąć i wtedy łatwiej ją wykierować .

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zacier123
      Proponuję aby wypowiadali się tu rolnicy którzy mieli te śmieszne kontrole odnośnie bioasekuracji. Co tam sprawdzali, co wymagali i jakie ewentualnie kary... Jeśli temat podobny istnieje to, proszę o link bo nic podobnego nie mogłem znaleźć.
    • Przez TylkoOkragly
      Witam,Posiadam 5(zaresjstrowanych) macior i 30 prosiąt 6 tuczników u sasiada który jest vatowcem i producentem trzody chlewnej siedziała kontrol 2 dni, ja jestem małym gospodarzem czy mam takie same wymogi spełnaic jak ci co maja po 400szt świn ogrodzenia stajni itd?
    • Przez Elrond
      Niestety mamy przypadek ASF na wstawce warchlaka. W gospodarstwie było ok 600 warchlaków które przyjechały miesiąc temu, Gospodarz twierdzi że musiał kupić już chore ...
    • Przez Krzynio257
      Jaka rasa świń według was jest najlepsza na maciory? Jeżeli chodzi o rozród i efekt ekonomiczny.
    • Przez farmer1111
      Prosięta nie idą teraz trzeba trzymać 😂