Kamil1025

Adapter do siatki Claas 46

Polecane posty

Kamil1025    0

Witam. Ostatnio wpadłem na pomysł aby zmodyfikować moją prasę. Chciałbym założyć do niej adapter do siatki. Tak jak wyżej napisałem jest to Claas 46. Chciałem zapytać czy trudno jest samemu zamontować taki adapter i czy w ogóle jest to możliwe ? Czy potrzebna jest zmiana pilota sterującego ? Dużo zabawy z kabelkami ? Jak wygląda montaż takiego adaptera ? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

mateusz1122    14

Troszke trzeba pokombinowac najlepiej kupic caly zestaw z prasy ktora jest przeznaczona na czesci bo musi byc sterownik, wiazka kabli ,elektrozaworek hydrauliczny, adapter siatki. Oczywiscie mowa o claas rollant 46 ja mam 62s ale to rozwiazanie ze siatka takie same.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz100
      Witam mam prase john deere 580 i mam taki problem z nią z prawej strony w takiej rużej est taki czujnik bodajze jest on od wielkosci balota i jak jest juz odppwidni ot informuje na komputerze i chodzi o to zę baloty pomimo że ustawie 120 to robi różnie raz wieksze raz mnijsze czasem potrafi robic 130 jakby nie patrzec nie robi 120 pomimo ze jest tak ustawione a ronbi te 130 i czy w nim tkwi problem musze go wyminic czy cos innego? Myśle ze tro przez neigo tezzbyt mało siatki podaje mam ustwione 3 razy poinbad 3 razy zeby owineła a owija raz nie raz mniej raz wiwcje czasem podal ledwo 1,5 raza owinie  balot sie rozwali prosze o pomoc?
    • Przez Bumber19
      witam mam zamiar kupić w tym sezonie prasę taką jak w tytule. Proszę o opinie użytkowników i i cenę maszyny.
    • Przez Bartek9977
      Witam. Szukam prasy do zakupu. Albo coś polskiego i nowego lub też zagranica używana. Rocznie około 1500 balotow, połowa słoma połowa sianokiszonka. 
      Zależy mi na ładnych, równych a co najważniejsze dobrze zbitych balotach. No i noże tnące musi po siadać. O wiązaniu siatką nie pisze bo pewnie to standard już we wszystkich. 
    • Przez robertrolnik24
      Witam mam problem z pasami w prasie hesston .Od jakiegos czasu pasy sie rwia  i nw co jest tego powodem. W poprzednim sezonie strasznie ślizgały pasy i ściągało je na jefna lub druga stronę jak bylo około 50% wypełnienia  i stwierdziłem ze wymienię gume na wale napedowym  . Niesty to nie duzo poprawiło i teraz myślę nad wymianą pasów lecz nie wiem jaka długość dostosować poniewaz kilkukrotnie już byly obcinane  i skracane . W katalogu piszą ze długość pasa powinna byc 926 cm  a teraz mieze i maja 920  po około 8 skracaniach po +/- 5 cm na jeden raz . Pytanie mam takie czy wie ktos jaka powinna byc długość tych pasów wtym modelu?

• Przez SKORPION1
      Mam problem z łańcuchem głównym tym co jest po stronie prawej tam gdzie jest zbiornik od centralnego smarowania to znaczy zauważyłem że jak wyłączę prasę to on na dole zwisa nie widać żeby przeskakiwał na zębatkach wymieniłem ta sprężynę od naciągu ale nic się nie poprawiło . Czy możliwe jest aby on się wyciągną prasa ma zrobione 11 tyś bel . I co dziwniejsze nie za każdym razem on tak zwisa a jak prasa postoi to sam się napręży
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj