Polecane posty

kewin123    21

Witam  -mam takie pytanie który silnik uwazacie za lepszy i dlaczego z modeli 5G -3.8 sdf czy z 5C O o pojemnosci 3.6 deutz ?Z gory dziękuję za wszystkie odpowiedzi

romanekdeutz    47

Wydaje mi sie ze sdf produkują we Włoszech a deutza w Niemczech. Niemiecka jakość chyba jednak lepsza, nie bez powodu 5c jest droższy :)

lols123    13

Lepszy będzie silnik Deutz-a niż SDF  seria G jest trochę zamulona przez ten silnik.

Wiadomość z agroFakt.pl

lotnik993    14

Mój kuzyn masz 5G 115 km jako pomocniczy silnik ciąga maszyny wszystkie maszyny co John deere 6630 ciągnie nim kombajny do ziemniaków gnojare agregat z siewniki przez 1.5 roku zrobił 800 mth i ten ciągnik chodzi bo przy takim tempie żaden by nie wytrzymal

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dachowsky
      Witam, mam problem z wałkiem wom, ciągle się kręci. Wyciągnąłem elektrozawór, okazało się że rozpadły się uszczelki. Po dorobieniu uszczelek z poliuretanu problem nadal występuje. Czy spotkał się ktoś z takim problemem kiedyś? 
    • Przez radek2627
      witam w deutz fahr agrotron 6.15 świeci sie kontrolka z trybem w srodku kropelka i na prawym słupku podczas jazdy pokazuje sie kluczyk i 10.
    • Przez darkdevil
      Witam komunikuje iż wczoraj podczas zwózki kukurydzy zaczęła hałasować skrzynia biegów tłucze  w niej jak by miała się zaraz rozlecieć  hałasuje  po dodaniu gazu i jeździe o dziwo jak się odpuści gaz to przestaje tłuc jak myślicie co to może być łożysko na wałku  czy inna cholera serwis ma kontaktować się w poniedziałek bo dziś sobota i nie pracuje
    • Przez kakus19
      witam.mam taki problem- od nowosci raz w roku robie kalibracje sprzegła czyli tak co 400 godzin.ciagnik mam 5 lat ma 2200 godzin.jak zaczynal szarpac to robilem kalibracje i bylo ok.teraz jest tak ze zrobilem kalibracje i jak jest ciagnik zimny to chodzi plynnie czy to na -2 czy +2 ale jak sie rozgrzeje to bardzo szarpie nawet przy predkosci 1 km/h na ustawieniu -2 ale jak dam go na obroty nawet 1000 to moge jechac szybko i na +2 i chodzi płynnie .gadalem z serwisem i sugerują wymiane jakiegos zaworu proporcjonalnego ale nie sa pewni a to nie male pieniądze.moze ktos mial podobne problemy i moze cos podpowiedziec?pozdro
    • Przez Lukecki
      Witam potrzebuje jak najwięcej informacji na temat ciągnika Deutz Fahr DX 4.50, co gdzie i jak się obsługuje, czy posiada oddzielny zbiornik na olej hydrauliczny, gdyż kupiłem taki egzemplarz z 1989 roku, jutro będę przyprowadzał lecz chcę się trochę o nim dowiedzieć, z góry dzięki 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj