Polecane posty

wojtal24    638

naprawić lub wymienić na nową ewentualnie kupić nowy wóz paszowy

ZETOR TEAM

akernolat    26
Mam bardzo poważny problem w Strautmannie 1050. Waga dzialala, natomiast po transporcie jak przyjechala do mnie to pokazuje tylko paski na dole wyswietlacza. Jezeli kabel od 1 sensora odlacze wtedy pojawiaja sie normalnie cyfry. czy ktos mial taki przypadek? mysliscie ze sensor jest uszkodzony czy moze tylko zamokl albo kabel gdzieś nie laczy?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Valtra8150
      Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć gdzie znajduję się wlew oleju do przekładni głównej( nie redukcyjnej) w wozie paszowym Metal Tech WP8 rok produkcji 2010. W nowszych modelach jest zbiorniczek do którego wlewa się olej. A w starszych wersjach nie było. Za odpowiedź byłbym wdzięczny.
    • Przez matias941211
      Witam mam problem z waga w paszowozie zago. Został wymieniony przedni sensor i waga pokazuje tak jakby 50% wartości. Czy one ze sobą nie współgrają czy waga źle wczytuje wartość i?
    • Przez kuba123334
      Witam, mam pytanie co do wozu paszowego firmy KUHN konkretny model to EUROMIX I 1670. Posiada ktoś i może wypowiedzieć się na ten temat? Wyrazić swoją opinię czy warto? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez martinezo
      Witam.
      Zastanawiam się nad zakupem wybieraka do kiszonki podobnego do tego: WYCINAK WYBIERAK KROKODYL DO KISZONKI - RATY (829580487) - Aukcje internetowe Allegro
      tylko myśle o taki m zawieszanym na TUZ.
      Jaką sprawują się takie urządzenia i jaką firmę polecacie????
    • Przez olivkaxdx3
      Witam.
      Mamy zamiar kupić do nowej obory wóz paszowy. Z racji dość pokaźnego stada zdecydowaliśmy się na samojezdny. Znacie może opinie o sgariboldi gulliver 8031? 
      Z góry dzięki.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj