Skocz do zawartości
DawidGórski

rasy bydła

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez DANDYS
      Witam , znowu musze zaczerpać porady , troche  pisałem z ludzmi na af ale dalej nie wiem co i jak , 

Mam 15 ha ziemi ornej 6 ha łąk i 4ha w dzierzawie, Dostałem propozycje  dzierzawy  łak 32 ha na 10 lat , dziadek bierze dopłaty a ja  mogłbym  to obrabiać , tylko ze łąki sie znajdują 8km od domu ,na uboczach ,  na łakach rosnie trawa ale tez jest trzcina po czoło , dlatego myśle ze jak bedzie mokra wiosna to bedzie tam mokro , ale nie koniecznie dlatego chcialbym tam trzymać krowy a u siebie robić im siano i sianokisoznke,  a zboze sprzedawać . Myślicie ze jest sens w tym ?  Czy lepiej zaryzkować i chować byki ? Za to do skoszenia 40 ha łak trzeba juz niezły  park maszynowy . Do tego przychodzi skad zakupić cielaki  , i  jakie koszty paliwa , W krowy czy opasy trzeba troche zainwestować ,  ale nie wiem co najlepiej wybrać dzien w dzien bije sie z mysla a nie  umiem wybrać  dobrze . 
      mam nadzieje ze podejdziecie do tematu z rozwaga i zapraszam do wypowiedzenia swoich myśli . Pozdrawiam 
    • Przez boooolek
      Witam ile wyniesie mnie budowa obory na 80 byków na głębokiej ściółce 
    • Przez boooolek
      Witam mam pytanie ile kosztuje zbudowanie obory do byków około 100 sztuk 
    • Przez toficku-1999
      witam kupie cielaka 20 km od borzymowic okolice wloclawka kujawsko pomorskie moze byc byczek.albo.jaloszka cena.do 900zl moge kupic jalowki pol roczne cena 1450zl odpowiedzi poprosze w komentarzach
    • Przez Przemyslaw
      Gdzie lub od kogo w podlaskim mozna kupic cielaki miesne.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.