Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chodził może ktoś AF do ZSR w Lututowie?

Jak wrażenia po tamtej szkole lub w trakcie nauki?

Pytam ponieważ jest to jedna z moich możliwości po gimnazjum.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Hodowli już nie ma. A reszta to pewnie jak wcześniej. Jeśli będziesz chciał to zdasz tam na pewno. Ogólnie polecam tą szkołe.

 

W jakich latach kończyłeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez ursonagriculture
      Witam, chodzę do technikum rolniczego i na dobrą sprawę nie wiem dokładnie poco. Wiem że po skończeniu szkoły jest egzamin zawodowy, który daje mi kwalifikacje zawodowe.
      Słyszałem że bez TR można przejąć gospodarstwo ale dopłat nie można brać.
      Słyszałem też że bez TR można przejąć gospodarstwo i po 3 letnim stażu brać dopłaty.
      Proszę o odpowiedź, bo nie wiem na czym stoję.
    • Gość rolnin
      Przez Gość rolnin
      Witam,
      Jako, że kończę gimnazjum trzeba zadecydować co dalej? czego chcę ? i jak chcę?
      Jestem osobą spokojną, dobrze pracuje w grupie jak i samodzielnie. Interesuje się rolnictwem (dlatego trafiłem na agrofoto ;-) ) 
      Od pewnego czasu zaczołem myśleć ( a w sumie to musiałem)gdzie iść aby uczyć się o tym co lubię. 
      Moje pytanie do was to
      *jakie technikum wybrać( myślałem nad agrobiznesem ale czy są inne kierunki związane z rolnictwem?)
      *jak wygląda nauka w takim technikum jakie trzeba mieć predyspozycje? np. agrobiznes czy inne
      *jak wy oceniacie i czy uczyliście się w takim technikum?
      *co można robic po takim ?tehnikum (agrobiznesu lub innym)
       
      Pisze nowy temat, ponieważ nie znalazłem takiego, w internecie wszystko jest opisane tak samo a na stronach szkół wszystko jest przedstwaione kolorowo.
       
      Jeżeli masz hejtować ten temat i narzekać że jest w internecie milion takich tematów, to lepiej poświęć swój czas na bardziej pozyteczne zadanie,
       
      Liczę na odpowiedzi 
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v