Skocz do zawartości
Misieeek

Praca inżynierska - Ankieta

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Misieeek    1

Witam Państwa, mam wielką prośbę o wypełnienie ankiety, której celem jest zbadanie stopnia znajomości marek maszyn rolniczych, ich wizerunku oraz prognozy zakupu w najbliższych latach.
Zebrane informacje pomogą mi w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy inżynierskiej.
Formularz ma charakter anonimowy i jest skierowane do rolników prowadzących gospodarstwo rolne. Ankieta nie zajmie dłużej niż 5 minut, a bardzo mi pomoże. :)
Proszę o rzetelne wypełnienie ankiety. Z góry dziękuję za pomoc.

http://ptst.pl/s/8110/nF3CRD6KYlTEunca

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelJD    13

Zrobiłem ta ankietę, ale słaba jest ona. Albo to świadczy o braku pełnej Twojej wiedzy w temacie, lub bardzo słabym promotorze. Życzę powodzenia na obronie.

Edytowano przez pawelJD

Misieeek    1

Zrobiłem ta ankietę, ale słaba jest ona. Albo to świadczy o braku pełnej Twojej wiedzy w temacie, lub bardzo słabym promotorze. Życzę powodzenia na obronie.

Ankieta jest odniesieniem do danych wtórnych, także zanim coś ocenisz, warto się również zastanowić ;) Pozdrawiam

pawelJD    13

Nie bede sie spieral. Moge sie wypowiedziec, od tego jest to forum. Pisalem inzynierke na UTP i tutaj wszystko przechodzilo. Pisalem magisterke na UP w Poznaniu i tam by to nie przeszlo. Mowa ciagle o Twojej ankiecie.

Misieeek    1

Nie bede sie spieral. Moge sie wypowiedziec, od tego jest to forum. Pisalem inzynierke na UTP i tutaj wszystko przechodzilo. Pisalem magisterke na UP w Poznaniu i tam by to nie przeszlo. Mowa ciagle o Twojej ankiecie.

Przyjmuję to do wiadomości.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DARoROL
      Witam wszystkich bardzo serdecznie, widząc, że powstała nowa kategoria odnośnie studiów chciałbym poznać wszystkie osoby i dowiedzieć się kto skończył, studiuje lub wybiera się na nasz Uniwersytet (Rolnictwo, Zootechnika, Weterynaria, Ogrodnictwo, Ochrona środowiska)
      Ps. Skończyłem rolnictwo na wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa
      Mile widziane opinie o uczelni, chętnie również udzielimy tu rad dla młodych pokoleń
      Pozdrawiam.
    • Przez wojno33
      Witam, orientuje się ktoś z Was, czy w Płockiej fabryce New Hollanda jest możliwość odrobienia praktyk zawodowych, kierunek mechanika i budowa maszyn?
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-)
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez Robson11
      Witam proszę o poświęcenie chwili czasu i wypełnienie ankiety . dziękuję i pozdrawiam https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUm3c5Geitb429pHPpig1WxUQ9wOCq-9BIzndhoM8YrcAwbA/viewform?usp=form_confirm
    • Przez FranasNH
      Witam, jestem tegorocznym maturzystą i chcę iść na studia o kierunku rolniczym. Myślałem nad Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. 
      Mam pytanie do Was, czy ciężko jest się tam dostać? Wiecie może ile trzeba mieć % na maturze? 
      Potrzebuje także Waszych opinii czy iść na ten kierunek nie mając własnych hektarów oraz opinie na temat tej uczelni 
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.