Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pryzma
andzin    3

Moje pytanie czy macie jakiś tani sposób na ochronę pryzmy z kukurydzą przed wronami, bo strasznie zdziurawiły i się psuje. Dodam że zaraz pozaklejałem taśmą ale to marny efekt. Myślałem żeby może agrowłókninę dać na folie ale czy jest ona wystarczająco mocna czy nie rozdzióbią. Jest jeszcze taka specjalna na pryzmę ale to bardzo drogo wychodzi.

Raptus902    31

U mnie w tamtym roku też. Ale teraz pryzma obsypana ziemią cyklopem :D I jest spokój ale ciężko się odkrywa :P

andzin    3

Ja też ziemią obsypnikiem obsypuję ale boki jak deszcz zmyje i nie dopatrzysz to już zdziurawione.

Wiadomość z agroFakt.pl

slawek74    232

siatka w zakupie wydaje się droga ale jak wrony albo lisy cz psy ,koty podziurawią i policzysz straty w paszy to stwierdzisz że siatka jest zdecydowanie tańsza można ją urzytkować wiele lat kupiłem już z 10 szt i jeszcze zdecydowanie dokupie .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bialy2005
      kukurydza wyglada tak http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=18475 ( zdjecie pożyczone z galeri dla zobrazowania) przed siewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jescze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens??? Co roku o tej poże pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez Juzek
      Jak sądzicie jest sens opryskania jutro kukurydzy odżywka (późno siana) chodzi mi o suszę czy jej nie spali jeśli nie ma deszczów itp. tylko chcę dodać, że dwa dni temu cześć pola pryskałem od chwastów. Lepiej opryskać odżywką czy się wstrzymać?
    • Przez Mariuszbrzeski
      Czesć może ktos mi podpowiedziec jak dobrze glebe przygotowac do kukurydzy a wiec to jest taka łąka a bardziej paśnik 5 ha klasa 6 bardziej krowy tam sie wypasaja i jest juz pozno na przygotowanie gleby na zime ale jak bedzie taki listopad dobry pogodowa to moze mi sie uda obornik wywiezc i zaorac to ktos mi powie co dobrze na tej ziemi robic slyszalem ze dobrze jest glebogryzarka przejechac
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam mam pewien problem odnośnie kukurydzy.Była pryskana na chwasty dnia 14 maja,lecz zielsko znowu powrocilo.Mam pytanie czy mozna opryskac drugi raz?Bo słyszałem ze drugi raz nie mozna pryskac qq na chwasty.
      Dzieki za odp  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.