Skocz do zawartości
ipodje2

Problem z kolczykami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ipodje2    0

Tak jak w temacie, jest problem z kolczykami, gdyż dawniej kupowane były one u pewnego sprzedawcy lecz miał on dosyć drogo i tu z kolei pojawia się kolejny problem. Moja kolczykownica nie posiada igły lecz jest na zasadzie kleszczy i są potrzebne kolczyki z twardym trzonem lecz nie umiem takich znaleźć. Czy ktoś z was zna firmę które takowe jeszcze produkuje? :)  

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    3785

Żadnej nie polecam , ważne żeby iglica pasowała do kolczyka , czyli pytaj o kolczyki i najlepiej też iglicę , a kolczykownice sam sobie wybierz .

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Elrond
      Niestety mamy przypadek ASF na wstawce warchlaka. W gospodarstwie było ok 600 warchlaków które przyjechały miesiąc temu, Gospodarz twierdzi że musiał kupić już chore ...
    • Przez Mateusz1997
      Witam szukam fachowca do ułożenia ruszt pod tuczniki w okolicach Lublina?może kogoś polecacie sprawdzonego?
    • Przez Piters182
      Witam. Czy ktoś by mi mógł doradzić na jakie sposoby najlepiej głosić prosięta, tak by wiadomo pozyskiwać jak najwięcej klientów. Gdzie głosić, jak opisywać by jakoś ten interes się kręcił. Pytanie bo z tuczu przechodzę na sprzedaż prosiąt. 
    • Przez zacier123
      Proponuję aby wypowiadali się tu rolnicy którzy mieli te śmieszne kontrole odnośnie bioasekuracji. Co tam sprawdzali, co wymagali i jakie ewentualnie kary... Jeśli temat podobny istnieje to, proszę o link bo nic podobnego nie mogłem znaleźć.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.