Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bieniek_88    56

Czy renault nadaje sie do tura ??

Czy Ty naprawdę nie masz nic do roboty? A nie masz bo ferie zimowe się zaczęły, weź sanki i wyjdź z domu na powietrze się dotlenić. Zakładasz multum durnych tematów i robisz śmietnik na forum. Poziom Twoich problemów w zakładanych tematach jest poniżej dna, ale czego się można spodziewać po dzieciaku z gimnazjum. Gdzie jest moderator?

Wiadomość z agroFakt.pl

xbitekx    0

A jakie pytania zadaje sie na tym forum ? Czy to jest forum rolnicze czy nie ? Pytanie jak pytanie inni to samo moga pisac i nikt tam o takich rzeczach nie pisze.To jak mam zadac pytanie abys byl zadowolony ? Rozwinac temat czy jak ?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Kris5
      Witam co byście bardziej polecali na gospodarstwo 30 hektarów jako główny ciągnik biorąc pod uwagę awaryjność, koszt utrzymania itd
    • Przez 12345Marek
      stoje przed zakupem na prow ciagnika 90-101 km. waham sie miedzy john deere 6090mc albo fergusson 5710 dyna 4. czy ktos z was ma te modele i moze sie wypowiedziec ?
    • Przez krost
      JAKI CIĄGNIK WYBRAĆ mtz 82 czy inne jest mi potrzebny ciągnik z mocą od 80 do 120 na areał 8 hektarów i 12 hektarów  łąk coś do 20 tyś mam 2 c 360  ale pasuje coś mocniejsze 
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez ciachosky
      Cześć wszystkim 
      Szanowni forumowicze mam dylemat i to nie mały bo jak na razie nikt mi nie doradził tak naprawdę, w którym kierunku iść. Otóż potrzebuję ciągnika, który będzie chodził w transporcie z zestawem ~ 25 ton. Najbardziej mi osobiście podpasowały fendt-y od 612 lsa do 615 ale ostatnio padła propozycja żebym wziął pod uwagę deutza z serii dx od 6.30 do 6.80. Zaznaczam, że główne wymogi to skrzynia 40 km/h, instalacja pneumatyczna dwuobwodowa i dobra hydraulika.
      Który model i którego producenta wg was będzie najlepszą opcją. 
      Proszę nakierunkujcie mnie jakoś wg własnych doświadczeń, który sprzęt będzie najmniej awaryjny i długo mi posłuży? 
      Z góry dziękuję za pomoc 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.