Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Instrukcję obsługi znajdziesz ale z instrukcją napraw będzie gorzej.

W wersji papierowej tj książka kosztuje 15 zł, Ja osobiście bym nie tracił czasu na szukanie tylko od razu kupił.

Do MF255 posiadam katalog części i to też nie cały kiedyś szukałem w necie po trochu i składałem sobie wiec jak by było coś potrzeba z owego katalogu to pisz,

Opublikowano

Układ hydrauliczny dzieli się na: 

1) Korpus podnośnika hydraulicznego

2) Dźwignie podnośnika

3) Układ sterowania szybkości reakcji

4) Układ regulacji siłowej i pozycyjnej

5) Pompa hydrauliczna

6) Pompa hydrauliczna urządzenia filtrujące

7) Zawór regulacji ciśnienia

8) Zawór bezpieczeństwa

9) Zawór rozdzielczy

11) Rozdzielacz jednosekcyjny

17) Zawór sterujący

18) Przewody elastyczne do pompy podnośnika

19) Szybkozłącza i przewody elastyczne

20) Przewody sztywne do pompy podnośnika

21) Szybkozłącza i przewody sztywne

22) Przewody elastyczne do pompy podnośnika

23) Szybkozłącza i przewody elastyczne

24) Rozdzielacz

25) Przewody do pompy podnośnika

26) Szybkozłącza i przewody

 

Co mam podesłać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez pawelol111
      Witam, jak podłączyć owijarkę do MF 255? Do tej pory używałem tylko jednego gniazda hydrauliki ( przyczepa, prasa). Co i gdzie trzeba przestawić aby owijarkę kręciło w jedną i w drugą stronę w zależności od kierunku przestawienia rozdzielacza?
    • Przez paweleekkk
      Witam serdecznie. Mam problem ze skrzynią w MF 675 a dokładnie jest problem z wbiciem 3 biegu. Pokrywa skrzyni zdemontowana i zastanawiam się czy w widocznych widełkach w tym otworze powinno coś być. Jakaś śruba czy coś? Skrzynia na dwa lewarki z hydraulicznym półbiegiem. Doradzi ktoś?

    • Przez biszu
      Witam.
      Mam pytanie dotyczące hydrauliki.
      Jak podpiąć rozdzielacz z ładowacza bezpośrednio do pompy , aby ominąć wewnętrzny rozdzielacz ?? 
      Cap-- MF 698t
    • Przez piomal1991
      Witam mam pytanie czy ktoś posiada taki model ciągnika od razu mówię nie jest to MF 255 tylko 250, oraz czy ma ktos katalog części lub instrukcję obsługi. Zależy mi na tym bardzo bo nigdzie nie mogę dostać owych papierów:( Jeśli macie ten model to napiszcie coś o nim
    • Przez Rasi
      Witam. 
      Mam taki problem z fergusonem 698 z silnikiem a4.318 spala dużo paliwa. 
      Zaznaczam że paliwo nie dostaje się do oleju ponieważ zamiast pompki na bloku podłączona jest pompka elektryczna. 
      Co oznacza dużo paliwa, przy bronie wirowej 2.5m bez siewnika na areale 2.60ha spalił 130 litrów ropy. 
      Filtr powietrza byl przedmuchany jak co jakiś czas.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v