Gość

JANPOL-opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radekastra    0

Zamówiłem w poprzednim roku talerzowke firmy Janpol Simply 2m. Talerzowka pracuje z C360, ogólnie to w pracy wydaje mi się że jest to idealny rozmiar i waga do tego ciągnika. Jeśli chodzi o transport, jest dość długa z wałem i waży około 650 kg to przy 8 obciaznikach na przodzie i nie wybitych i oryginalnych cięgnach wszystko jest ok (mialem ciągno z korba zamiennik to się urwał, ale ścianka dosłownie 1,5 mm).  Użyta zostala dopiero w tym sezonie.  Co do jakości wykonania to nie mam prawie żadnych zastrzeżeń ale... w moim egzemplarzu były zastosowane zbyt miękkie amortyzatory elastyczne przez co uchwyt talerza opierał się czasem o ramę. Należałoby zastosować tę o większej twardości. Zgłosiłem więc reklamacje. Wysłałem e-mail i opisałem problem. Następnego dnia z rana dostałem telefon z serwisu że odpowiednie gumy zostaną wysłane tego samego dnia. Paczkę dziś otrzymałem. Po przeczytaniu tych komentarzy byłem trochę sceptycznie nastawiony że uda mi się z reklamacja a wszystko było załatwione od ręki. Postanowiłem napisać ta opinia ponieważ sądzę że możliwe iż były wcześniej problemy z serwisem i reklamacjami ale teraz naprawdę działa to wszystko sprawnie i z dbałością o klienta, bynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

Jeżeli chodzi o agregat talerzowy firmy Janpol nie mogę powiedzieć nic złego .Kupiłem go w tym sezonie.Po zrobieniu 20 ha na polach zakamienionych nic w nim się nie dzieje.Dodam tylko że ziemia jest mocno przesuszona i mimo to całkiem db wg mnie zrobił swoją robotę.

A tak o to wygl po umyciu

 

5 minut temu, jarek33 napisał:

Jeżeli chodzi o agregat talerzowy firmy Janpol nie mogę powiedzieć nic złego .Kupiłem go w tym sezonie.Po zrobieniu 20 ha na polach zakamienionych nic w nim się nie dzieje.Dodam tylko że ziemia jest mocno przesuszona i mimo to całkiem db wg mnie zrobił swoją robotę.

A tak o to wygl po umyciu

 

20230818_170734.jpg

20230817_135506.jpg

13 minut temu, jarek33 napisał:

Jeżeli chodzi o agregat talerzowy firmy Janpol nie mogę powiedzieć nic złego .Kupiłem go w tym sezonie.Po zrobieniu 20 ha na polach zakamienionych nic w nim się nie dzieje.Dodam tylko że ziemia jest mocno przesuszona i mimo to całkiem db wg mnie zrobił swoją robotę.

A tak o to wygl po umyciu

 

 

20230818_170734.jpg

 

 

20230818_170722.jpg

Po uprawie 20 ha nie mogę nic złego powiedzieć o tym agregacie,wszystkie talerze są całe,żaden spaw nie puścił .A czytając wcześniejsze  komentarze o mały włos nie wybrałem agregatu talerzowego innej firmy.

Edytowano przez jarek33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyc360    7
Dnia 18.08.2023 o 17:06, jarek33 napisał:

Jeżeli chodzi o agregat talerzowy firmy Janpol nie mogę powiedzieć nic złego .Kupiłem go w tym sezonie.Po zrobieniu 20 ha na polach zakamienionych nic w nim się nie dzieje.Dodam tylko że ziemia jest mocno przesuszona i mimo to całkiem db wg mnie zrobił swoją robotę.

A tak o to wygl po umyciu

 

 

20230818_170734.jpg

 

20230817_135506.jpg

&key=4ddd69c9f7bf45ccd6f227bb8d175ae1005&key=4ddd69c9f7bf45ccd6f227bb8d175ae1005

 

20230818_170722.jpg

Po uprawie 20 ha nie mogę nic złego powiedzieć o tym agregacie,wszystkie talerze są całe,żaden spaw nie puścił .A czytając wcześniejsze  komentarze o mały włos nie wybrałem agregatu talerzowego innej firmy.

Kolego jak po tym czasie spisuje się brona? Jaki to konkretnie model i na jakich talerzach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj