News
Zaloguj się, aby obserwować  
jan2130

Ile moge dostac za tura

Polecane posty

jan2130    17

Witam panowie ile moge wziąść za tura do 360 marki veto tur pochodzi od ursusa 385 ale został tak przerobiony do 60 posiada krokodyla rozdzielacz 3 sekcyjny i chodzi jak narazie bez zarzutu

post-328-1235161149_thumb.jpg

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Ursusc385    1007

10 tyś. za drogo :) dołożę 2 tyś. i będe miał tura 3b z łyżką, widłami i chwytakiem do bel :)

Wiadomość z agroFakt.pl

samczyk1991    83

@Ursusc385- zgadzam się z tobą

Ja osobiście dałbym za niego max. 7-8tyś

Wieczny kawaler ;)

zetor10045    13

Troszkę przesadziłem ale tak jak koledzy wyżej piszą ok 8-7tyś to minimum inaczej nie warto sprzedawać.

Piotruniu25    2140

Żależy czy chcesz go sprzedać z osprzętem czy samą rame bo chyba krokodyl kosztuje około 2500 zł zależy od szerokości?

rolas13    0

dostaniesz jak będziesz sprzedawał z całym osprzętem to gdzieć 6 tysięcy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez sumek666
      Witam, planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję. 

Kontynuacja tematu: 

• Przez _DemonicClown_
      Dzień dobry chciałem się zapytać prase do belownia siana i słomy za 120 tyś do mocy 90km z jakie marki do tej ceny prase?
    • Przez _DemonicClown_
      Dzień dobry chciałem się zapytać prase do belownia siana i słomy za 120 tyś do mocy 90km z jakie marki do tej ceny prase?
    • Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj