Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rataj

forterra 12441

Polecane posty

rataj    3

witam. juz niedlugo na podwórku zawita ciągnik taki jak w tytule. jakie maszyny do niego poza pługiem bo to już razem z ciagnikiem przyjedzie;p pozdrawiam

tomu    4

Co ma robić w gospodarstwie, czy będzie głównym ciągnikiem na jakich ziemiach będzie tracował, i ile chcesz wydać kasy na te maszyny??

rataj    3

ziemie 3-4 klasa . bedzie glownym ciagnikiem. wiem ze bedzie do niego w niedalekiej przyszlosci agregat uprawowo siewny kongskilde 3 m . chodzi mi bardziej o propozycje maszyn ktore moglbym podczepic np kultywator jakiej szerokosci cos w tym stylu. a o kase sie nie martwcie;p

Wiadomość z agroFakt.pl

rataj    3

dopiero bede zamawial w tym tyg. biore full opcje poza przednim tuz.a cena ok 180 tys brutto.napisze dokladnie po tym jak zamowie i dealer mi wyceni;] pozdrawiam

tomu    4

No to proponuję podorywkowy kongskilde delta 3m (skoro uprawowo-siewny masz brać z tej firmy może upust jakiś dostaniesz) napewno lekko nie będzie miał ale napewno pociągnie, mój znajomy ma takiego z siewnikiem do poplonów i targa go Ursusem 1224 na podobnych glebach jak twoje i jakoś mu idzie.

krzysiu    5

no ja 11441 ciągam Delte 3m z siewnikiem do poplonów lekko nie ma ale na 2 biegu a na 1 to tylko ciężko ruszyć ale można ryć głęboko i na ciężkiej ziemi też idzie to 12441 na bank fajnie pójdzie a agregat jest bajeczny

tomu    4

Tylko pamiętaj że minimalna prędkość powimma wynosić 10 km/h, żeby był jakiś efekt.

rataj    3

tak gruber tez myslalem nad 3 metrowym kongskilde albo lemken.ale to jeszcze troche czasu bo sie wykosztowalem w ostatnich 3 latach. teraz mam grubera 2.1 z Uni Grudziadz zostanie po 914 wiec narazie bede zaczepial tego.

es8    0

kupując nową forterrę 12441 zamówiłem ją z ładowaczem traclift 260. oczywiście zamówiłem również obciążniki (14 x 50kg = 700kg), ale nikt mnie nie poinformował że zabezpieczenie od tura (ta rama kwadratowa (pierścień z kątami <_<) uniemożliwia założenia kompletu. szkoda, bo mogę założyć tylko 11 x 50kg, co daje o 150kg mniej i może dlatego czasem mi podnosi przód przy orce kvernelandem 4x45 obrotowym.

mam pytanie: czy założenie ładowacza podczas orki (wraz z założonymi obciążnikami) coś zmieni? w końcu ten ładowacz podpinany jest na wysokości komina tuż przed kabiną i chyba nie dociąży mi za bardzo przodu?

rataj    3

sasiad orze takim zetorem z plugiem kuhn 4 skiby obrot no i z turem oczywiscie i bez obciaznikow i nie podnosi mu przodu. pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować