Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
proximaplus

Proxima 8441

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
proximaplus    1

Kupiłem nowy ciągnik.Chciałbym się dowiedzieć jak napina sie tylne cięgła żeby nie chodziły na boki z dana maszyną. Napinacze są skręcone do oporu i nadal chodzą na boki. Czytałem instrukcje i tam nie pisze prosze o szybką odp.

Wiadomość z agroFakt.pl

karol091193    85
widocznie nie sa do oporu ja nawet do oporu nie rozkręcam i dobrze jest

to ja ciebie się zapytam czy u ciebie jest coś takiego jak by to był z jednej strony siłowniczek(oczywiście tam nie ma oleju ;) ) a z drugiej jest nakręcane bo w mojm tak jest. Jeżeli zaczepiasz np. pługi to z jednej i drugiej strony zakręcasz tak aby tylne ramiona szły do opon. Wtedy naciągniesz obie strony i nie będzie ci chodzić a jak zechcesz odczepić to tylko odpychasz od opon ramiona i nic nie musisz odkręcać. jeżeli wiesz o co mi chodzi to się ciesze bo ja sam niewiem co napisalem :);)

W tym modelu tak jest a przynajmniej z tymi co mają nową maskę że jedna tylko strona się skręca i to jest bardzo wygodne

PawelS    42

Heheh mnieliśmy ten sam problem :)

Podczep dana kosiarke czy agregat wtedy juz dojedziesz :)

tomcio1    0

moze mi ktos podpowiedziec czy da sie zalozyc haki dolnego zawieszenia do zwyklych ramion w proximie sa na allegro takie haki tylko niewiem jak by to musial zamontowac czy te stare koncowki musial by odciac i te haki dobrze przyspawac??? takie kocowki sa po ok 170 no bo cale ramie to napewno drogo by wyszlo a przydalo by sie to!

bartus16    8

o tym mogłeś pomyśleć od razu przy zakupie ciagnika ;) no nie ma innego wyjścia jak obciąć końcówki kulowe a przyspawać haki :D

tomcio1    0
o tym mogłeś pomyśleć od razu przy zakupie ciagnika ;) no nie ma innego wyjścia jak obciąć końcówki kulowe a przyspawać haki :D

tak ale moja proxa jest 2004 rok i wtedy niebylo tego nawet w opcjii !!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować