Zaloguj się, aby obserwować  
kret

Wysokość Z058 z kabiną

Polecane posty

kret    0

Ma ktoś może dokładne wymiary Bizona Z058 z kabiną? Chodzi mi głównie o wysokość.

krolikNH    56

Podpieram się jedną z książek:

"Wymiary w położeniu roboczym bez długich rozdzielaczy: długość 860cm, szerokość 463 lub 573cm, wysokość z kabiną 392cm, w położeniu transportowym z zespołem żniwnym na wózku: długość 1260cm, szerokość 325cm."

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Wiadomość z agroFakt.pl

Na konedata.net wysokosc podaja 395/399 .

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

krolikNH    56
mi tata mówi że ma 4,15

Wydaje mi się, że te rozbieżności wynikają z tego czy Rekord ma starą czy nową kabinę :lol:

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

kret    0
Wiatę na kombajn będziesz budować?

Wiatę na kilka kombajnów więc lepiej żeby nie była za niska jak w przyszłości kupie np Z058 bo teraz mam trzy Z056

Wydaje mi się, że te rozbieżności wynikają z tego czy Rekord ma starą czy nową kabinę :)

Czyli rekord z nowszą kabiną ma około 415cm a ze starszą około 395cm?? Bo ja jutro już będe ciąć słupy do tej wiaty i dobrze by było żebym dokładne wymiary znał. A może ktoś ty ma taki garaż na swojego bizona? Jeśli tak to jaki wysoki?

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT!

Edytowano przez krolikNH
Łączenie postów

oFsik    98

Zrób 4,2m i masz pewność że wszystko tam wejdzie ja osobiście zrobiłem sobie 4,1 na supra. W razie czego można spuścić trochę powietrza z kół.

ZetorPower    0

rekord ze starsza kabina ma 4,05 aa wysokosc garazu mam 4,15 i cisnienie w oponach takie jak ma byc

zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

ZetorPower    0

nie wiem ile jest m2 ale na szerokosc to mam z 7m moze 7,5 nie pamietam tak ze miejsca jest sporo spokojnie otwierasz klapy boczne jak trzeba cos podsmarowac i mozna jakies drobne graty ulokowac z boku (tzn drobne u mnie stoja tam siewniki i opryskiwacz) a na długosc miesci sie z sieczkarnia i ze stołem i jest jeszcze jakies 10 15 cm luzu. wydaje mi sie ze gdybym odczepił hedery z rekorda i supra upchna bym tam dwa. jak masz miejsce na podworku to nie ma co oszczedzac na powierzchni garazu bo zawsze mozna jeszcze cos tam upchnac z boku

ZetorPower    0

mi tez przydał by sie taki budyneczek, likwiduje sad moze cos sie postawi w tym roku o ile ceny zboza podskocza

zetor5321    1

no ale jak będziesz miał to 4,20 to możesz wjeżdżać z otwartymi klapami to jest inwestycja na lata więc lepiej zrobić trochę wyżej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez peja654
      Witam!
      Prosiłbym o pomoc w sprawie kupna Bizona Rekorda , a mianowicie czy ktoś ma , lub ma jakies informacje kto w waszych okolicach ma do sprzedania taką maszyne. Szukam Bizona Rekorda ZO-58 New Holland z 2002-2004r. w stanie BDB , max 1200mth. 
      Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

• Przez Rolniczek98
      witam czy ma ktoś z was instrukcje obsługi do bizona rekorda w pdf? rocznik 90
    • Przez Bartek72511
      Witam. Mam takie pytanie, jaki olej należy lać do silnika rekorda? jakiś inny niż do supra czy ten sam? z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez 19Damian89
      Witam juz od 2 sezonow wojujemy ze wspomaganiem .. czasem zalapie i kreci sie dobrze a czasem az szkoda gadac ... a postoju jak sa kola uniesione w prawo sie w miare kreci ale w lewo trzeba bylo sie nie zle nasilowac..

Orbitrol wymienilismy i silownik z tylu tez..

co moze byc przyczyna braku wspomagania
    • Przez ursus1991
      Cześć. Mam tki problem w moim rekordzie  że gdy kosze rzepak zapycha mi sie sieczkarnia co chwile. Musze odłączać i kosić bez sieczkarni. Zawiesza sie wszystko nad wałkiem z nożami i zapycha tył kombajnu aż załącza sie sygnał od czujnika. Próbowałem cofac przeciwnoże, jeździłem szybciej i wolniej i nic to nie zmieniało. Nie było róznicy czy mocny rzepak, czy słaby, ciagle to samo. Jak kosze zboże to sieczkarnia ładnie rozdrabnia i nic sie nie zapycha. Sieczkarnia chodzi spokojnie, nie trzesie kombajnem, Miał ktos juz podobny problem???
      Załaczam zdjecie sieczkarni jaką posiadam, nie wiem jak sie nazywa, ale poznacie pewnie ze zdjecia. Podejzewam, ze jest w tym kombajnie od nowego. Prosze o pomoc, bo jest to wkurzajace. Dodam, ze nic tam na wyjsciu nie wystaje.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/e0306b5b07c65a78

PozdrawiamUrsus 1991
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj