Skocz do zawartości
szymek

sprzedam auto

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Auto
pp1208    432

tez mam tanią hondę civic na sprzedaż. 1.4iS 90 KM z 1999 roku z kimą. oddam za 3800 zł :)

szymek    1

zrobiony jest program pod ten setup i wyszło 130km i 300nm:)  nie wyrabia IC (pierwszy pomiar wyszedł 158km i 340nm ale ze wzgledu na gotujące powietrze tylko dym był) co do przebiegu, ogłoszenie było jakoś we wrześniu pisane od tamtej pory się nie sprzedał a teraz tylko  ponowiłem ogłoszenie. co do 216 z miłą chęcią  sprzedam, teraz w ibizie sa 230:) 

romek6340    203

Kusi bo już dawno planowałem wtryski i ew. korektę programu tylko trochę PLN-ów szkoda :) Już i tak dużo kasy w nią zainwestowałem przez te lata jak jest, a teraz rozrząd jeszcze mam do zmiany i maglownicę zrobić. Tylko ja bardziej w wyciszenie i audio poszedłem. W razie coś to się odezwę w przyszłości jak wtryski Ci zostaną :)

Edytowano przez romek6340

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook.com/strazospbrzeziny/

szymek    1

różnica jest duża od ori wtrysków:)  za 400 zł pójda:) od wiosny sa u mnie brane na nowych koncówkach wzm. gdyby był ktoś zainteresowany to mam do niej duży IC rury na wydech 2,25'' pompę 11 i wtryski 230 ( sa w aucie ) za dopłata oczywiście :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się