Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Darekk310

Brak blokady "tyłu" - Forterra 10641

Polecane posty

Darekk310    0

Witam

Mam pewien problem.

Jak wiecie blokada tylnego dyfra jest już w tym modelu na przycisk chwilowy. Czyli wciskamy przycisk blokada zaskakuje a wyłączamy ją przez naciśnięcie hamulca.

Wszystko działało przy orce bo sprawdzałem ale ostatnio musiałem się poratować blokadą a tu zonk. Przycisk się podświetla wyłącza się po wciśnięcieu stopu ale blokada nie zaskakuje. Nie słychać nawet schodzącego powietrza z tłoczka więc sądze żę awaria jest gdzieś po stronie elektrycznej.

Więc pytanie gdzie znajduje się elektrozawór odpowiedzialny za załączanie blokady. gdzie jest wogule ten tłoczek który załącza blokade??

Moze jakieś sugestie??

Darekk310    0

dzięki MAX

problem rozwiazany przynajmniej narazie

jak przypuszczałem był problem w elektryce .

trzeba było rozebrać podłoge w kabinie i wykręcić elektrozawór(trochę gimnastyki było) były zaśniedziałe przewody ale nie w złące na kablu ale na złączce w elektrozaworze, niby jest tam podkadka gumowa ale niełączyło.

Wiadomość z agroFakt.pl

Max11441    0

Chciałem się zapytać o elektrozawór od przedniego napędu czy u ciebie jest on suchu czy tez jest przypocony? znajduje sie przy lewym kole przy zbiorniku powietrza.

Darekk310    0

Właśnie zauważyłem że też jest przypocony olejem jak narazie plam na podłodzie nie ma więc nie ruszam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować