Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

skorzystam z tematu i się dołączę

a więc czy myślał ktoś nad tym jak przerobić wajchę zmiany biegów w c-360 aby znajdowała się ona obok siedzenia z prawej strony

wiem że to trochę nie realne ale może :D

Opublikowano

w zetorze 5211 i podobnych to nie widzę problemu wystarczy albo dorobić drugą wajchę - żeby nie psuć orginału - albo orginalną wygiąć inaczej i przeprowadzić pod prawą nogą tak żeby było wygodnie . widziałem dawno temu taki patent w c 330 a w c 360 podejrzewam że też jest to możliwe ale może być trudniej i w nim trzeba chyba by było dorobić taki ogranicznik ruchu tą dźwignią i trzeba się liczyć z tym że trzeba będzie wykonywać dłuższe ruchy tą dźwignią.

Opublikowano
witam

skorzystam z tematu i się dołączę

a więc czy myślał ktoś nad tym jak przerobić wajchę zmiany biegów w c-360 aby znajdowała się ona obok siedzenia z prawej strony

wiem że to trochę nie realne ale może :D

 

W galerii była fotka takiej przeróbki...

Opublikowano

a nie lepiej byłoby aby ta wajcha dochodziła poziomo do siedzienia, potem puścic ją lekko pod siedzeniem, skierować w prawo o 90 stopni i do góry przy prawym błotniku...

 

takie byłoby moje rozwiązanie...

Opublikowano

W zetorze to tylko przy pomocy wygięcia wajchy, albo poprowadzenia wodzików ale w kabinie. Pod nie ma na co liczyć, bo tunel i tak wystaje. Chyba, że załatwisz sobie skrzynie taką, że miejsce przymocowania wajchy będzie z prawej strony.

 

Może obrócić starą o 90 stopni B) ???? :D :D B) :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v