marcino84

PROBLEM z paleniem DF6.05s

Polecane posty

marcino84    4

Może ktoś miał ten sam problem, ciagnik jak jest zimny ma problem z paleniem. A gdy chwilę sie rozgrzeje już pali od razu co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ale ciężko kręci rozrusznik czy silnik nie może załapać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcino84    4
Ale ciężko kręci rozrusznik czy silnik nie może załapać ?

 

właśnie kręcić to dobrze kręci. Pewne poedjrzenia mam ze to coś z pompą paliwa albo świecą płomieniową moze to być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jak jest zimno to może być wina świecy. Ale czy latem też były problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcino84    4
Jak jest zimno to może być wina świecy. Ale czy latem też były problemy ?

 

hm wciąż mamy lato:) posiadam go właściwie dopiero od miesiąca. do tego momentu palił bez problemów. a w jaki posób można sprawdzić ta swiece? nie bardzo wiem jak sie za to zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu    0

Sprawdz tez jak wygladaja wezyki od przelewow paliwa.Gdy beda nieszczelne to zacznie schodzic paliwo i wtedy sie zapowietrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutz611    0

Witam...Nie wiem czy już sobie poradziłeś z problemem..proponuje wymienić pompkę zasilającą paliwa koszt zaledwie 115zł, jeśli nie pomoże sprawdź końcówki wtryskiwaczy czy trzymają ciśnienie, ewentualnie sprawdzić polecam dokręcenie i stan uszczelki pod filtrem paliwa czy nie łapie powietrza, resztę już inni napisali...ja wymieniłem pompkę i pali na dotyk, też miałem taki problem...ewentualnie możesz przed startowaniem silnika pod pompować pompką i zobaczysz czy jest różnic w odpalaniu, tak robiłem jak nie miałem czasu aby szukać usterki, pomagało...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutz611    0

Gdzie znajduje sie świeca płomieniowa w DX 6.05???

Witam...Nie wiem czy już sobie poradziłeś więc napisze... świece płomieniowi znajdziesz na kolektorze dolotowym powietrza, za filtrem powietrza, zdejmij boczek pokrywy(maski)silnika. Tak jest w AgroStar 6.11, zadaniem świecy płomieniowej jest podgrzanie powietrza pobieranego przez silnik,świecy tej nie stosuje się gdy temperatura powietrza jest dodatnia lub ujemna w zakresie do -5(stopni), silniki tego typu radzą sobie bardzo dobrze bez podgrzewania.Proponował bym szukania przyczyny w innym miejscu. Jeżeli uporałeś się już ze swoim problemem to napisz jak to zrobiłeś, może inni skorzystają z Twojej rady.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same    0

Może ktoś miał ten sam problem, ciagnik jak jest zimny ma problem z paleniem. A gdy chwilę sie rozgrzeje już pali od razu co może być przyczyną?

to może być pąpka zasilasjaca ona puszcza paliwo do baku poprostu zaworki nie działaja wymień ją to nie jest drobie też tak miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszXIIX    0

no to jest bardzo prawdopodobne co napisał Same ale też może być i pompa uszkodzona :/ ale lepiej zacząć od zaworków tańszy koszt ;) i najbardziej prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj