Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pumaq23

Ceny ładowaczy obornika tylnich

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
Gumis32    1

Mój tato kupił jeszcze w marcu bodajże taki ładowacz "Skrzat" i dał jakiś 5000 zł albo 5500 zł nie pamiętam dokładnie :/ ale maszynka naprawde spoko chodzi i warta polecenia ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gumis32    1

Tak około 5 tyś i nie jest to trol, gdybym miał fotki to bym go wam pokazał, ale nie posiadam :/

Edit::

Ten ładowacz pracował głównie z uC-330 i był on wykorzystywany w większej mirze do małych wykopów (rowy, i inne)

rafff24    26

czy skrzat T308 jest jeszcze produkowany?

szukam jakiegoś ładowacza trol/mikrus/skrzat ewentualnie jakiś UNHZ, poza tym dysponuję max 6000

o wszystkich sporo pisze na forum poza tym skrzatem, może ma ktoś jakieś dane techniczne, udźwig/zasięg/itd

szukam w necie ale prawie nic o nim nie wiem, jednym pracuje z 330 innym przód podnosi,

mam 2 ciągniki 360 idzie do rozrzutnika

330 musiałaby ładowacz obsłużyć, chociaż w oborniku, bo 360 przy ewentualnym kopaniu

obecnie jest stacjonarny ale się sypie i obornika też więcej jak kiedyś, naskakać się trzeba po nim, rocznie jest tego pewnie ze 40 rozrzutników 3 tonowych

mam też sporo roboty ziemnej w koło gosp, trochę kopania, sprzątania, kupa popiołu która jest jak pamiętam i raczej skłaniam się do sprzętu który czasem może posłużyć jak koparka

może ktoś napisze coś więcej o tym skrzacie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!
    • Przez menos
      zna ktoś ceny agregatu unia kombi 3.7 i 3 obracalne potrzebuje to do zetora proximy 8441
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym dowiedzieć się coś na temat ciągników marki Claas. Może ktoś z was posiada taką maszynę i może powiedzieć coś na ich temat . Czy te traktorki są tak dobre jak kombajny tej firmy .