Skocz do zawartości
pawlo694

New Holland modele T6000

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Modele
pawlo694    15

Chciałbym wiedzieć według was która seria New Hollandów jest najleprza do prac polowych i transportowych. Oczywiście chodzi o serie Delta, Plus i Elite.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego to nie temat o o ciągnikach tylko o ogólnych sprawach AF.

Wiadomość z agroFakt.pl

marian20    21

szczerze mówiac to wszystkie nadaja sie do prac polowych. wersja delta ma mniej wydajna pompe i tym samym mniejszy udzwig, nie ma halogenów na kabinie( dopłata około 600pln) posiada tez zwykłe siedzienie( dopłata za pneumatyczne 1380 netto) a tak pozatym to skrzynie mozesz zamówic jaka chcesz wiec kwestia pompy. Zalezy z jakimi maszyna,i cchesz pracowac. dzisiaj werse delta z halogenami z ze szkrzynia electro comand, i z siedzeniem penumatycznym za 206 tys brutto dostałem, tzn na tyle dostałem wycene wstepna. ale szczerze powiedziawszy bardzie podobaja mi się Case Maxxum 115. mam dylemat bo nie moge sie zdecydować

Delta i Plus mają ten sam silnik, tylko Delta jest uboższa. Jeśli będziesz chciał większego komfortu weź Plusa. Elite tylko jeśli chcesz czterozaworowy silnik.

statek    137

Elite ma moc o o 20% wieksza niz nominalna i jest wykorzystywana pod obciazeniem. Podejrzewam ze bedzie mial mniejsze zuzycie paliwa. na stronie NH masz cala specyfikacje i jest pokazane czym sie rozni

kedziorek    79

Witam Wszystkich

Mam NH T6050 wersja standard muszę przyznać że na początku ( przez okres gwarancji ) byłem zachwycony dosłownie nic się nie zepsuło 

Dopiero potem zaczęły się kłopoty :/

Otóż około pól roku po gwarancji coś się zepsuło ze wspomaganiem zupełnie nie działało nie miałem pojęcia jak to samemu zrobić a poza tym bałem sie przy prawie nowym traktorze a więc wezwałem serwis

Przyjechali po 5 dniach ( jak dla mnie długo kazali na siebie czekać ) i zabrali się do roboty trzeba przyznać że znali się na rzeczy i byli dobrze wyposażeni robili od około 9 rano i coś około 15 skończyli

Mój zachwyt minął gdy powiedzieli mi cenę za usługę...4000 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłem mocno zaskoczony i pytam czemu a ich szef mi na to że oni takie mają stawki i że jeszcze powinienem się cieszyć bo to była drobna awaria i właściwie to za darmo to zrobili za inne sprawy biorą dużo więcej

Potem jeszcze miałem okazję porozmawiać z szeregowym pracownikiem z tej ekipy i on mi powiedział że właśnie na tym polega polityka tej firmy że sprzedają maszyny po kosztach a nawet poniżej a ich zysk polega na sprzedaży części i na naprawach tym bardziej że prawie wszystko jest zrobione tak że samemu nie da się tego naprawić trzeba wzywać serwis a oni wtedy mogą śpiewać cenę jaką tylko chcą

Jak sobie pomyśle że koszt wymiany pompy wodnej w Ursusie 4514 wyniósł mnie 300 zł ( 250 pompa i 50 uszczelka i inne pierdoły) to mnie krew zalewa

Mam nadzieję że NH będzie chodził dalej jak na gwarancji bo jak się okaże że to dopiero początek serii awarii to bez zastanowienia go sprzedaje i kupuję coś nowego ale na pewno innej marki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luki0489
      Co sądzicie o tym modelu w wersji plus? i jaka jest jego cena? z góry dziękuje
    • Przez gr_rat
      witam co to za informacja ?(zdjęcie do podglądu) jak to usunąć ?

• Przez Przemek B
      Witam!
      Wybieram pomiedzy DC a EC.
      Na czym polega zmiana biegów w EC. Na stronie pisze ze 8 biegow bez sprzegla. Proszę o informacje ile można zmienić biegów pod obciążeniem? Jakie są głowne biegi i ile ich jest? Jak z rewersem?
    • Przez taczka11
      Witam szukam chętnego na komplet filtrów silnika i hydrauliki ciągnika NH seria T 6070 T6 160 

[galleryimg=689460]
    • Przez JarekTymiski
      Witam. Ma problem z Klimą. Sprawdzili szczelność i nabili gazu do pełna i słabo dmucha. Są 4 otwory w podsufitce od nawiewow. I jak otworzę wszystkie to nie czuć prawie wiatru. Jak zamknę 3 i zostawię jedno otwarte to trochę czuć że zimnym wieje ale słabo. Wentylator działa na każdym biegu. Jak wyjme filtry to tak samo jest. Z filtrami też. Nie ma różnicy.
      Wie ktoś w czym może być problem?