Skocz do zawartości

Pług Kuhn obracalny...


Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Witam chciałbym kupić pług do JD 5620(72km) obrotowy. Myślałem nad firmą KUHN - czy polecacie coś innego ? Ile skib maksymalnie uciągnie ten JD? Proszę o podanie oriętacyjnej ceny.

 

Pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałą odpowiedz ;)

Opublikowano

Ziemie to ostatnia klasa a nawet pozaklasowe, myślę nad nowym pługiem, napiszcie symbol i oriętacyjną cenę?

 

tzn jeśli chodzi o części to mam GRENE blisko w okolicy - czy mogę mieć jakieś problemy z dostaniem części ?

Opublikowano

Są to bardzo dobre pługi, sam posiadam piątke obrotową.

Najważniejsze przy zakupie, to nie kieruj się ceną pługa ale najpierw sprawdź cenę i dostępność elementów roboczych.

Bo możesz mieć niemiłą niespodziankę gdy za sam lemiesz będziesz musiał zapłacić ponad 200 zł.

 

Ja mam model 570T i dałem za niego 7000, tak jak już wyżej napisałem lemiesz 200 zł nett, dłuto 35 zł.

Mam pecha bo akurat do tego modelu lemiesze są nietypowe i dlatego najdroższe.

Opublikowano

Jak wybierzesz firme Kuhn to proponuję Ci model Multi-Master 102 NSH - (3 korpusy) lub Multi-Master 112 NSH - (3 korpusy). Ale bierz pod także uwagę firme Poetinger, poniewaz tez jest to przednia a cena bedzie chyba nizsza. Pozdro

Opublikowano

Ja poleciłbym Ci pług firmy Kverneland. Sam go nie posiadam, ale znajomy ma 3 skiby obracane na resorach tej firmy i bardzo go sobie chwali. Chce go teraz sprzedać i kupić 4 skiby, bo na jego Valtrę N101 to trochę za mało ;D

Opublikowano

Witam byłem w GRENE rozpatrzyłem ceny to lemiesz do Kvernelanda 103zł do Unii Grudziądz ok 86zł, do Kuhna chyba coś ok 130zł. Wybiorę raczej Kvernelanda, Proszę napisać jaka jest nazwa owego pługa? To co znalazłem na kverneland.com to Kverneland ED/LD, proponujecie może inne serie?

Opublikowano

To, jaką serię wybrać, to już zależy od Ciebie.

ED/LD ma skokową regulację szerokości orki, poprzez odpowiednie umiejscowienie śruby regulacyjnej.

EG/LB wyposażony jest w Variomat® - system z płynną hydrauliczną regulacją szerokości orki.

EM/LM jest skonstruowany dla rolników, którzy nie potrzebują regulacji szerokości roboczej.

 

Wybór należy do Ciebie ;)

 

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v