Skocz do zawartości
witek

Katalog On-line

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Katalog

Wiadomość z agroFakt.pl

Dysponuje ktoś takim katalogiem? PartsManagerPRO

Siorbnąłem ten katalog (6,5G)jest tam wszystko co produkuje JD ,gdyby ktoś zaawansowany poszperał to byłby nawet dostępny cennik .

Edytowano przez czadowywicek

wygooglowane PartsManagerPRO

1. http://exsites.pl/pr...tion-v616c.html

2. http://www.gfxtra.co...tion-v616c.html

3. http://szparka.net/download-programy-f6/john-deere-partsmanagerpro-software-chrome-edition-t32022.html#first

4. http://www.warez-nt.pl/kategorie/programy/41064-john-deere-partsmanagerpro-software-chrome-edition-v616c.html

nie otwierałem, nie pobierałem, nie wiem co jest zawartością plików, pobierasz na własną odpowiedzialność! po prostu google.com :)

Edytowano przez kowalikmarcin

deere2140    20

@kris14

A do starszych z lat 80'tych są , bo jakoś nie mogę ogarnąć ?

Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

ASOGCURSUS    20

Ciężko napisać że sms kosztuje 18,45 zł tu się reklamujesz za darmo i szukasz naiwnych, przed otrzymaniem sms powinienem być poinformowaany że to kosztuje 18,45 zł ta reklama to ci się czkawką odbije

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

blogserwis    0

Ciężko napisać że sms kosztuje 18,45 zł tu się reklamujesz za darmo i szukasz naiwnych, przed otrzymaniem sms powinienem być poinformowaany że to kosztuje 18,45 zł ta reklama to ci się czkawką odbije

Nigdzie nie piszemy, że materiały są "bezpłatne". Co do warunków wszystko pisze w stopce + regulamin, który jest cały czas do wglądu przed skorzystaniem z materiałów.

romek6340    203

W tej stopce która jest na takim tle, że i tak jest nieczytelna? To raz, a dwa opis pod katalogiem w stylu "podaj numer aby zweryfikować czy nie jesteś bootem" sugeruje co innego. Zwykłe ściemnianie i wprowadzanie w błąd zgodnie z prawem bo przecież w regulaminie było opisane i każdy go podświadomie zaakceptował. 

Bardziej byś był wiarygodny pisząc w prost że dostęp do materiałów jest płatny, a nie gdzieś okrężną drogą sie ludzie tego dowiadują

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook.com/strazospbrzeziny/

blogserwis    0

OK, jeżeli na tym forum nie możemy się reklamować - wszystkie linki znikają. Strona cały czas jest poprawiana i romek6340 twoje sugestie zostaną uwzględnione.

ASOGCURSUS    20

Cwaniaczek pobrał za sms 18,45 zł i uciekł,a ja nawet nie mogę nawet pobrać pliku bo muszę jeszcze raz podać nr telefonu,tępić takich oszustów ja tam nie zbiednieję a jak ci brakuje na chleb  napisz to z dziesięć bochenków wyślę i więcej nie naciągaj

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

blogserwis    0

Cwaniaczek pobrał za sms 18,45 zł i uciekł,a ja nawet nie mogę nawet pobrać pliku bo muszę jeszcze raz podać nr telefonu,tępić takich oszustów ja tam nie zbiednieję a jak ci brakuje na chleb  napisz to z dziesięć bochenków wyślę i więcej nie naciągaj

Aby pobrać plik wystarczy 0zł na koncie - po otrzymaniu kodu dostępu PIN należy wysłać sms o treści " STOP GO "pod wskazany nr 61586 ( dezaktywacja subskrypcji sms, koszt dezaktywacji 0zł ). Informacje, które podaję, przychodzą również w wiadomości sms. Operator w takim przypadku nie pobiera wtedy ani złotówki - bo konto jest "czyste". Poniżej zostawiamy instrukcję, której Pan nie pobrał chociaż został wydany kod PIN - Pan nie dokończył procesu pobierania pomimo wpisania go do okna ( w innym przypadku nie ma możliwości aby została pobrana jakakolwiek opłata) i to na ten moment Pan zawinił nie potrafiąc pobrać żądanego pliku.

Miłej lektury, a epitety, którymi się Pan posługuje proszę zostawić dla siebie.

Case_International_385_485_585_685_885.rar

Edytowano przez blogserwis

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dawid2015
      Na czym polega błąd i co z tym zrobić. . . Jakieś pomysły? Ciągnik odpala i chodzi normalnie,nic się nie dzieje. . . Jeżeli ktoś coś wie to zapraszam. . . 
    • Przez jacek10_JJ
      Witam od niedawna jestem użytkownikiem  John Deere 1065 . W moim jelonku padła instalacja potrzebuję schematu jeśli ktoś posiada odkupię . Ewentualnie proszę o podpowiedz co się mogło stać  . Kombajn odpala ale nie działają czujniki nawiew radia wycieraczka  i to nie wina bezpieczników . 
    • Przez Mawerick
      Witam
      Panowie mam mały problem ze swoim Johnem.. dokładnie chodzi o model 6820 a mianowicie pojawił  sie problem z grzaniem świec gdy temp spada poniżej zera, kontrolka od świec gaśnie  po około 2 s i po chwili sie zapala i słychać jak cały czas pyka przekażnik lub dziwny dźwięk w okolicy głowicy jakby strzelanie zapalarki do gazu, nigdy pykanie i strzelanie nie jest razem . Podczas tego strzelania obroty silnika zegar wskazuje ok 5 tys lub sobie  skacze , czasami mignie kontrolka od alternatora dodam ze silnik nie pracuje. Gdy pyka przekażnik  widac przygasanie zegarow ale jest to chwilowe. Silnik odpala leciutko nawet przy -5 a po zapalenie miga kontrolka nie dluzej jak minute potem gasnie i wszystko jest normalnie żadnych błedów nie ma.  gdy temp jest juz  0 i wyzej  zadnych z tych objawow nie ma.  Przekaznik sprawdzony swiece odłaczane zeby wykluczyć zwarcie wszystkie przewody jak nowe. Dodam ze silnik jest na comon rail.  Moze ktoś ma jakiś pomysł ??? w jakiej temp zaczyna u was grzać świece  i jak długo to trwa bo  w poprzednie zimy nigdy nie zwracałem na to uwagi a w aucie z silnikiem diesla tez na comon rail grzeja już przy 0 stopni a w zetorze  mam grzanie reczne wiec to inna bajka ...

• Przez Dawid2015
      Witam wszystkich. . . Potrzebuje dobrej waszej odpowiedzi na temat moich opony przy jeleniu,którego zakupiliśmy w Niemczech.
      Pisze tu bo nie wiemy czy opony się zgrywają,tzn ma z przodu opony 540 65 30! A tył jest 650 65 38! więc według nas jest coś nie tak,co o tym sądzicie?
    • Przez Kubek95
      Witam, panowie mam pewien problem, niedawno kupiłem John Deera 3140, z uszkodzonym pierwszym biegiem (wyskakujący) rozebralem go, wymieniłem widełki bo były bardzo utarte, gość od którego kupowałem widełki stwierdził że muszę wymienić jeszcze filtry hydrauliki po takiej rozbiórce ciągnika, no okej, ale mówił że w tym ciągniki są 3 sztuki filtrów. Ja znalazłem tylko 1 filtr, jest on z lewej strony ciągnika (stojąc przed maska i patrząc na niego) przy tylnim kole, jest on w obudowie, jak się ją odkręci to filtr jest jako wkład wymienny. Teraz mam pytanie czy ten ciągnik faktycznie posiada 3 filtry? Ten jeden znalazłem, a gdzie jest reszta? Prosiłbym o pomoc, ewentualne nakierowanie gdzie jest reszta (jak będzie zaznaczone na zdj to byłoby super ), z góry dzięki za pomoc... :-)