Zaloguj się, aby obserwować  
pmirekbmw

Massey - Ferguson

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witam mam małe pytanie interesuje mnie czym sie różnia kombajny Massey - Ferguson 187 od 487

Witam mf 487 różni się od mf 187 przede wszystkim wydajnością

mf 487 ma większą młockarnię 107 cm natomiast mf 187 80 cm

ma 5 wytrząsaczy 3 wytrząsacze

ma większe sita

ponadto mf 487 ma układ kierowniczy hydrauliczny-wspomaganie, natomiast 187 mechaniczny- krążek

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mariusz1511
      witam mam zamiar kupić MF 520 super ll jest sprowadzony z Norwegii i zauważyłem że ma spawany korbowód od napędu podsiewacza czy to jest jakaś wada ,czy te kombajny tak mają i jakie jeszcze wady mają te kombajny  ,ten który oglądałem ma na zegarze 1026 godzin rocznik 80.Jesli ktoś z was ma taki kombajn lub podobny do sprzedania z terenu małopolski to chętnie nawiąże kontakt

• Przez 1210
      Co sądzicie o massey-ferguson 186 i 187 a iczym się różnią
    • Przez EKO-ENERGIA
      Witam

Koledzy, w jaki sposób wasze MF mierzą prędkość maszyny, jak ja ustawiacie.
      Mój mf 38 jest z 1992 roku, na konsoli mam przycisk do ustawiania, jak go wciskam, słychać pracę układu hydrauliki ale dalej to nie wiem czy zwiększam czy zmniejszam prędkość, jak to ustalić.
    • Przez MichalP
      Witajcie
      Może mi ktoś doradzić  co w tym kombajnie zmieniać żeby przestawić go na kukurydzę? 
      Jaką  przystawkę wybrać ? 
      Za wszystkie porady będę wdzięczny 
    • Przez SSSSSSSSS
      W traktorze MF 275 wymieniłem zepsuty zawór bezpieczeństwa na nowy. I skręciłem pokrywę. I podnośnik podniósł się do góry i nie opada.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj