lolo32

Jak ustawic claas dominator 88vx

Polecane posty

lolo32    0

Mam problewm ustawiam kombajn w rzepaku jezdziłem gdzies około 1.4 ha na godz a w przenicy jezdze prawie dwa ale ostatnio w przenicy na czujnikach pokazuje ze gubi co zrobic próboiwałem juz duzo rezczy i nic.i co zrobic zevy on płynął ??

rataj    3

może po prostu zwolnij?? ;) i pocwicz ortografie bo rolnikowi nie wypada pisac"pszenica" przez"RZ"

Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

13091993    0

Najpierw ustaw wszystko według tabeli , a potem sobie koryguj jak ci pasuje , też koszę tym kombajnem i tak robię

Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Lucuti81    0

Pod monitorem czujnika strat są dwa pokrętła decydująca o czułości wyświetlanych strat

to też musisz uwzględnić przy zmianie uprawy

na wyświetlaczu może to wyglądać, że dużo tracisz a po kontroli zewnętrznej stwierdzasz, że jest oki

wniosek-lampki lampkami ale wyjść z kabiny trzeba <_<

oli007    0

Witam mam pytanie, posiadam claasa dominatora 86, jakoś go tam ustawiam po swojemu, ale czy są do niego jakieś tabele które pokazują jak go ustawić?? Jest tam pare rzeczy do ustawiania, chciałbym sie dowiedzieć czy producent podał tabele co jak ma byc ustawione do jakiego zboża??

W instrukcji obsługi są podane ustawienia do każdego rodzaju zboża. Instrukcje sa dostępne prawie dla każdego modelu Claas-a na chomiku.:) Tylko tak jak już koledzy wcześniej pisali trzeba korygować ale jakieś podstawy są :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witch
      Witam, kombajn nie domłaca podczas koszenia  na pokos słomy, jak wleci do hederu tak wyleci z tyłu, wiecha ze słomą nie ruszona, przyciski na panelu od zwiększania zmniejszania  obrotów nie działają jedynie awaryjnie wajchą, obroty na młocarni zwiększają się tylko do 590 więcej nie pokazuje, wiatr 1200 nie da się regulować, klepisko podciągnięte na maxa i takie cuda się dzieją klepisko założone do zboża. podczas regulacji młocarni to znajomy z boku stał jak zmniejszałem to pas się luzował , zwiękaszając naciągał  Proszę o pomoc ,bo nawał robót a tu takie cuda. 
    • Przez gelo400
      Heh od 1995 roku uzytkuje claasa matadora giganta rok prod.1965 i jak dotąd oprocz pasków wymienilem tylko pompke zasilająca.Silnik jest od forda pali doslownie na dotyk!! Heder 3.6metra.Jak na takiego starego dziadka to kombajn ten mnie zadziwia!! Moze ma ktos jeszcze taki kombajn na AF ?
    • Przez Piotr1711
      Witam,
      posiadam Dominatora 88s, może ktoś wie od czego są przyciski przedstawione w załącznikach? 

• Przez patataj_
      witam. jak wyjąć Ślimak wysypu ten co jest w zbiorniku senatora? ta jego jednym końcu była ta Tulejka ze śruba która po wkreceniu blokujeb sie o wałek. odkrecilem ta śrubę A ta tulejka nie chce zejść. w przekładni tak samo odkrecilem ta śrubę zabezpieczającą tuleje i śrubę w trybie. Ślimak się nie rusza nie chce wyjść bo ta tulejka na dole blokuje A nie chce ona zejść. jak to rozebrać?
    • Przez TheFarmBrothers
      Witam
      Kupiłem przystawkę do kukurydzy Geringhoff pc6 i nie potrafię jej zapiać do kombajnu. Ma może ktoś zdjęcia jak to powinno być ?
      Haki z gardzieli nie chcą wskoczyć za profil przystawki. Tak jakby gardziel był za szeroki o 2/3 cm. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj