Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KIJANA14

Pronar 1523A

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pronar

Wiadomość z agroFakt.pl

bartus16    8

tu tak samo sie rozpisales :D

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

ralfMTX140    3
jest to dobry ciagnik,tylko te jego awarie...

Npisz cos o tych awariach. Uzasadnij swoja wypowidz bo ona nic nie wprowadza do tematu

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

qqq    18

no tak na duże areały to może i nie jest dobry mtz ale znowu nie najgorszy i serwis tani i dostępny,( znajomy 1025 przez parę ładnych lat 100ha robił jako główny ciągnik i tylko pompę wymienił teraz kupił DF150) na średnie gospodarstwa daje radę, najgorzej wypada WOM,trochę sprzęgło i tylne wieszaki gną się a przecieki da się zrobić , niie przesadzajcie z braniem oleju w pole ja doleje raz na pół roku może i tyle

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik551
      Witam cieknie mi gdzieś koło orbitrola pod kabiną gdy się olej rozgrzeje jak się dostać do orbitrola bo od spodu to rozdzielacz zasłania
    • Przez Rolnik551
      Da radę rozjechac ciągnik od tyłu muszę doiść do skrzyni a nie chce reduktora i wszystkiego rozbierać 
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , drodzy koledzy i koleżanki mam problem z Pronarem 82 SA ... mianowicie ostatnio podczas wykonywania podorywki coś się zchrzaniło z silnikiem , jechałem normalnie na prawie maksymalnych obrotach i było okej aż nagle na uwrociu zdjąłem nogę z gazu i zauważyłem że silnik nie pracuję tak jak powinien i co ok. 2-5 sekund puszcza chmurę niebieskiego dymu i tak jakby na mocy stracił ponieważ podczas ruszania z dwójki drogowej na żółwiu ma problem się na pusto zebrać . Ma przepracowane 4000 mtgh i wcześniej (tak od 2400 mtgh) stopniowo coraz to bardziej zaczynał kopcić na czarno jak ruska lokomotywa bez obciążenia ( na pusto pod lekką góreczkę ) . Miał ktoś kiedyś taką przygodę ze swoim mtz`tem ?
      Dodam że na postoju na bardzo wolnych obrotach co 5 minut tak jakby na chwilę nie pracował na wszystkich garach i po chwili wydaję dźwięk jakby ciągnął 20t i szaro siwy dym 
    • Przez Wicher1337
      Witam jakie są opinie Pronara 82tsa opowie mi ktoś wady i jego zalety??
    • Przez Wicher1337
      Witam jakie są opinie Pronara 82tsa opowie mi ktoś wady i jego zalety??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.