Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem obrotomierz nie pokazuje obrotow mlucarnii,ten przelacznik obok kierow jak jest do gory(do przodu) przelaczony to na wolnych obrotach silnika pokazuje ok 400 obr jak dam na max to tak do 8- 9 a jak jest wlaczona mlocarnia i przelacze na dol to nic nie pokazuje, coz to moze byc? jak sprawdzic te czujniki w skrzyni i na bebnie?( aha i jeszcze jak chodzi sam silnik i pokazuje jakies tam obroty, to jak wcisne sprzeglo to spada wskazuwka i nie pokazuje wogole i tak niewiem wlasnie czy to sa obroty silnika czy skrzyni biegow :D jak by ktos wiedzila cos na ten temat to prosze o jakies wiadomosci z gory wielka dziekowa :D

Opublikowano

witam miałem ten sam problem i go dzisiaj rozwiązałem :D. Co do obrotów młucarni to całkiem możliwe ze poprostu złącza na czujniku wypadły. Otwórz klape z lewej strony tą pierwszą i przy młucarni będzie takie koło metalowe z otworami dokoła średnicy 6 cm i na tym kole na środku są złącza do czujnika od obrotów,całkiem możliwe że będzie trzeba je tylko wlożyć albo tak jak u mnie wyciagnąć przetrzeć z kurzu i ścisnąć kombinerkami tak żeby lepiej łączyły i zadziałało ;D

Opublikowano

heh dzieki widzisz nawet nie pokwapilem sie zeby zrobic ta podstawowa czynnosc ;/ jutro sprobuje mam nadzieje ze zadziala, a jeszcze . nie wiesz czasami jak to jestz tym obrotomierzem co on w koncu pokazuje 1-obroty mlocarni 2-obroty jakies na skrzynia 3 pozycja od czego jest? bo wiecej czujnikow nie widzialem? obroty silnika? tez [pokazuje?

Opublikowano

u mnie jeżeli ten przełącznik jest na srodkowej pozycji to nie pokazuje nic :D nie wiem czy to dobrze czy zle no ale jak jest w do tył to pokazuje obroty młucarni a jak do przodu to obroty no właśnie chyba tak jak mówiłeś na skrzyni nie wiem jeszcze popytam sie u mnie na wiosce i jak będe wiedział to dam Ci znać

Opublikowano

hej

cieszy mnie ze ktos wreszcie ruszył ten temat!!:D

Ja dopiero co kupiłem 76 i zaczynam walczyć z tym samym problemem!!!!

Z tego co wiem to powinien pokazywać obroty na młocarni oraz predkość jazdy w 2 położeniu ale tylko od kogoś to wiem bo u mnie niedziala!!!!

pozdrawiam

Opublikowano

witam problem prawie rozwiazalem bo sprawdzilem czujnik na mlocarni zamienilem go z tym ze skrzyni i teraz pokazuje obroty na mlocarni a ten co jest walniety rozebralem i sie okazalo ze w srodku byly zerwane dwa cieniutkie kabelki dalem do lutowania i teraz czekam na odbior ciekawe czy bedzie dzialal po zalozeniu heh bo gra jest warta swieczki podobno taki czujnik nie jest taki tani pare stowek kostet :P:P:D:D: dam znac jak bedzie juz u mnie siemka

Opublikowano
Przełącznik o którym mówicie przełącza zegar w 3 funkcjach: 1.obroty młocarni 2.prędkość jazdy 3.moc przekładni bezstopniowej

ale ta przekladnia bez stopniowa to chodzi chyba o naped hydro. wiec zegar pokazuje chyba tylko dwie funkcje 1 obroty mlocarni ( u mnie to jest wtedy jak przelacze do siebie ) 2 obroty na skrzyni( do przodu) i wlasnie ewentualnie jak jest naped hydro to pokazuje jakas tam moc czy cos ale to mnie sie tak tylko wydaje bo nawet nie jestem pewien czy naped hydro byl w 76. ale cos mi sie wydaje ze chyba byl, a propo ceny tego cvzujnika obrotow dzisiaj dzwonilem do sklepu gosc powiedzial """600"""zl!!!!!!!!!!! ladnie co nie??!! mam nadzieje ze bedzie dzialal po zlutowaniu ;) bedzie na piwooo na zniwa

Opublikowano

witaaaam i 600zl do przoduuuuu :PD:PD::) wszystko dziala :PD::) polecam jak ktos mial taki problem ze niedzialal mu czujnik (w sensie ze sprawdzil ze to czujnik nie dziala), to radze rozebrac go i sprawdzic co tam sie w srodku stalo bo i tak nie macie nic do stracenia a byc moze da sie go naprawic w bardzo prosty sposob , i kasa w kieszeni a taka pier**la jak licznik obrotow sie moze przydac :):): pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez RolnikPiotrek
      Witam.
       
      Mam problem z Claasem Dominatorem 66. Pękł mi przewód hydrauliczny i olej oblał cały bok kombajnu, koła, pasy oraz silnik. Czym najlepiej to wyczyścić? Czy można spryskać wszystko pianą aktywną i umyć myjką ciśnieniową? Na co szczególnie uważać podczas takiego mycia?
       
      Druga sprawa dotyczy wskaźnika obrotów młocarni. Czy biały zegar znajdujący się w rogu kabiny pokazuje obroty młocarni? Jeśli tak, to u mnie w ogóle nie reaguje na hydrauliczną regulację obrotów. Od czego najlepiej zacząć szukanie przyczyny? Sprawdzać najpierw licznik, przewód czy czujnik? Jak najprościej zweryfikować, gdzie leży problem?
       
      Z góry dziękuję za wszelkie rady. To mój pierwszy kombajn i dopiero się go uczę, więc każda wskazówka będzie mile widziana. 😊
    • Przez Leszektm
      Witam jak w temacie . Planuje zamontować silnik 1.9d VW do classa columbus i mam pytanie odnośnie połączenia dzwonu z kołami pasowymi z silnikiem 1.9 co ctrzeba dorobić bądź przerobić żeby pasowalo
    • Przez wesoly
      Witam
       
      Postanowiłem założyć nowy temat, gdyż mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie udzielić jakiejś pomocy lub chociaż dobrej rady. A teraz do sedna sprawy.
       
      Posiadam Claasa domiantora jak w temacie pierwszy sezon z silnikiem Perkinsa 1006.6T o mocy ok. 160 KM. I zwracam się z ogromną prośbą do osób, które posiadają także taki sam model silnika w swoich kombajnach. PRoblem jest natury eksploatacyjnej gdyż uważam, że bardzo dużo pali mi ten kombajn. Dodam, że pełny przegląd został zrobiony przed sezonem wszelkie smar, oleje, filtry zostały powymieniane na nowe oryginalne części. Silnik jest naprawde utrzymany nienagannie, klawiatura zaworowa czysta, żadnych nagarów itp, itd. Co do paliwa to nie wiem jakie ono jest ale chyba w naszym kraju to nikt tego nie wie, od dawien dawna na nim jeżdżę Bizonem i innymi maszynami więc nic tu do zarzucenia nie mam. Jedyną sytuacją, która może pomóc komuś w ewentualnym zdiagnozowaniu problemu to były przypadki schodzenia z obrotów i jakiejś takiej dosłownie kilku sekundowej nierównej pracy silnika a po chwili wszystko wracało, te wachania obrotów były na silniku bez obciążenia i można je było zaobserwować oczywiście tylko z zewnątrz, bo w kabinie cisza. Nie wiem może tak ma być, moc niby jest bo jak się hydrostat machnie do przodu na maksa to tylko jęk i w fotel wbija. Nie wiem ile tym kombajnem można wykosić za bardzo w godzine ale tak orientacyjnie mogę powiedzieć, że ok 8 ton pszenicy jakiś 1,20 ha tak mniej więcej i 20 litrów ropy tylko strzeliło na dodatek bez sieczkarni. Na jesień pokusiliśmy się o wymontowanie pompy paliwowej i o sprawdzenie wtryskiwaczy i "doktor" powiedział, że wszystko jest dobrze pomapa dawkuje odpowiednio, wtryskiwacze mają dobre ciśnienie i nie leją i tak teraz przeszła zima i kombajn stoi i czeka a my razem z nim.
       
      Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje za jakieś sugestie
    • Przez MasterRol
      Witam. Mam problem z kołami wariatora młocarnia w Claas Dominator 108 SL. Tzn na tym wyższym jest wyciek przec co spada prędkość obrotów Młocarni. Przy okazji zauważyłem że ten Dolny wariator zatrzymał się w jednym miejscu jak na zdj.... Może na ktoś pomysł co się stało. No i ewentualnie jak to rozebrać bezpiecznie. Pozdrawiam


    • Przez Rolnik12344
      Witam 
      Posiadam claasa dominatora 98sl i mam mały problem.
      Przy gwałtownym pchnięciu hydrostatu kiedy kombajn jedzie pod górę wydaje się jakby silnik tracił moc i kombajn przygasa, jeśli spokojnie popycham dźwignie kombajn chodzi normalnie. Myślałem nad elektro-zaworem, zapowietrzonym układem, strata ciśnienia na pompie lub silniku hydraulicznym i zawalonym filtrem. Dodam że olej wymieniony został przed żniwami.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v