razmus22

polbiegi w renault ares 556Rx

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
razmus22    1

Jaka moze byc przyczyna jesli dwa dzialaja a dwa nie, kazdy jest na oddzielnym elektrozaworze i gdzie one sie znajduja? mam do kupienia taka we francji za 55tys ale wlasnie nie wiedzialem ile polowek powinna mniec reszta sprawna, czy warto cos takiego brac i bawic sie w remon tego>?

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    140

Były dwa rodzaje skrzyń 16x16 i 32x32, te pierwsze mają 2 półbiegi a nazywa się to "twin schift" a 4 połówki to "Quadri schift". Czasami występował ten napis na drzwiach, ale nie zawsze.

Ile ma na liczniku?

Edytowano przez ptaszyna

razmus22    1

ma duzo bo chodzila z kosiarka bijakowa na rowach, 11tys, ale jest dobrze wyposazona  a takie chodza po 70tys z kawalkiem do 80tys, i jest  dobrze wyposazona

ignacy01    7

sa 2 elektrozawory od pólbiegow znajduja sie one na wyspie zaworowej z prawej strony pod kabina
od rewersu sa okragle cewki a od polowek kwadratowe
koszt nowej od polbiegow 150zł
sprobuj zamienic te kwadratowe miejscami i zobacz czy dzialaja inne polowki czy dalej to samo

razmus22    1

Wlasnie czy warto kupic z taka wada jesli ma tylko 2 polbiegi i jaki koszt reszty, a przy okazji nie ma on hamolcow, jaki koszt zrobienia ,patrzylem to na pompkach sucho bylo ale nie wiem czy byl plyn wogole bo tak brudny byl ten ciagnik ale chociaz widac bylo czy sa wycieki i wole takiego niz odmalowanego od handlarza bo moja praca farba wymniana blotnikow i hamolce to nie wielki koszt

razmus22    1

dzieki  za porade ale on nie ma orginalnych drzwi to wiem napewno jedynie na 100% sprawdze  jaka to skrzynia po numerze identyfikacyjnym  ciagnika jak go kupie, bo dzwonilem do znajomego ktory pracuje w serwisie Classa w szwajcarii i jak go poprosilem o sprawdzenie skrzyni jaka moze mniec to wyskoczylu mu az cztery numery seryjne tego ciagnika i bez numeru nie mozna sprawdzic jaka to skrzynia a pod kolem nie zwracalem uwagi jak go ogladalem ile ma elektrozaworow

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.
    • Przez dawid464
      witam mam pytanie czy silnik d226-6 rożni się czymś oprócz tubro od td228-6 mają one takie same pojemności, tłoki ???
      czy są morze to inne silniki różniąc się od siebie czy są dostępne części do td228-6 ????
    • Przez Bobas233
      Witam . Przynierzam sie do tego modelu renault . Prosze o plusy i minusy i ewentualne awarie w tym modelu ciągnika. Najlepiej posiadacze tego modelu i podobnych. Ciagnik ma rzekomo 8.5tys godzin i w stanie jest dobrym . Czekam na wypowiedzi .
    • Przez pawlox17
      Witam
      Posiadam Renault 95-14,mam problem z odpaleniem ciągnika,dałem do sprawdzenia głowice,okazało się,że są dobre. Pompowtryski są nowe,paliwo nie schodzi z układu paliwowego,akumulator i rozrusznik są nowe,świeca żarowa jest sprawna.Ciągnik przy rozruchu długo kręci,dymi na siwo i odpala bardzo późno.Czy może być to przyczyna zapłonu?

Z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez GRWielkopolska
      Witam mam problem z ciągnikiem Renault 133.14 chłodnica jest umyta a ciągnik się grzeję.Proszę o odpowiedź

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.