komarowski1

Claas 118 sl maxi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
komarowski1    0

Proszę o opinie na temat Claasa dominatora 118 sl maxi , ponieważ przymieżam się do kupna takiego kombajnu ?

Edytowano przez komarowski1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

A jesli wolno zapytac to ile masz do wydania na kombajn. Moze warto rozejrzec sie za Mega bo ma 3 bebny mlocace a 118 ma 2 chyba bebny


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Niektorzy nazywaja go tez bebnem domlacajacym :D


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komarowski1    0

Jest do kupienia za 115000 zł ze stołem do rzepaku 1992r. , nie wiem czym się różni od 108 lub megi , czy jest awaryjny , jakie ma spalanie > ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Tych 118 to chodzi bardzo mało jakoś większość wybiera 108 ale nie wiem czemu. 108 ma 221 km a 118 ma 269 to jest roznica. Ale tak dalej porównując wszystkie podzespoły ma takie same 118 i 108.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucuti81    0

a przypadkiem 118 od 108 nie różni się zastosowaniem dodatkowego napędu na tylną oś?

Znajomi co mają 118 i 218(mega) mają właśnie napęd 4x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

Cześć Wszystkim! Odświeżam temat, poszukuje opinii na temat dominatora 118sl/maxi

Najlepiej opinie użytkowników bądź ludzi którzy mieli styczność z tą maszyną .

Jak sprawują się silniki V6 i jakie jest ich orientacyjne spalanie,słabe punkty tych maszyn itd.

pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ziel
      Witam, Panowie czy byłby ktoś tak uprzejmy i zmierzył mi u siebie wysokość przedniej i tylnej osi nad ziemią? Najlepiej na rurze z przodu i na rurze z tylu (mocowanie osi). Mam nieoryginalne opony i wydaje mi sie że tył za nisko siedzi przez co za szybko wyjeżdża mi materiał z sit
    • Przez Damianek20
      Witam, może już był taki temat ale zapytam ponownie może coś się ciekawszego dowiem od ludzi bogatszych w doświadczenia. 
      Któren z nich będzie lepszy praktyczniejszy, prostszy w naprawie i mniej awaryjny . 
    • Przez dominator85
      Witam. Posiadam dominatora 85 i chciałbym wyregulować klepisko. A dokładnie szczeline pomiędzy klepiskiem a cepami. Chodzi mi o to jaka powinna byc dokładnie ta szczelina, jaka powinna być odległość pomiędzy klepiskiem a cepem . Jaka powinna być szerokość szczeliny na wlocie i wylocie.
    • Przez Artur312
      Witam .niema ktoś z użytkowników dominatora 76 schematu jak jest w środku w kabinie te cięgiełko  do rozdzielacza rury . Po prostu rozpadła mi się ta blaszka umocowana do dźwigni. I nie umie znalesc na internecie jej ? Może ktoś przerabiał temat ? 
    • Przez AndrzejG1972
      Może ktoś pomoże. Awaria rozdzielacza objawia się tym że dźwignia rozdzielacza (wajcha) w momencie uruchomienia silnika gdy jest w położeniu neutralnym ustawionym w pozycji na sterowaniu wysokością hedera samoczynnie ustawia się w pozycji podnoszenia tzn tłoczek wraz w wajchą wciągany jest do wewnątrz i heder się podnosi na maxa i dalej daje ciśnienie na tłoczyska. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj