Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
suchar

belka nośna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Belka
suchar    0

Szukam czegoś takiego jak belka nośna.Nie znam dokładnej nazwy, może się to nazywać belka nośna u 912 albo rama nośna u 912 czy jakoś tak. Zrobione jest to z ceowników podobnych do ramy pługa, składane siłownikiem hydraulicznym. Można do tego podczepić np. dwa mniejsze kultywatory i zrobić jeden duży. Jak kto by miał styczność z tą maszyną to proszę niech odpisze. Z góry dzięki.

andrzej2110    531

hmm gdzieś kiedyś na af widziałem tako belkę przy jakieś maszynie. nie wiem czy ta fotka jeszcze jest.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

suchar    0

rzeczywiście jest taka fotka. może ktoś wie gdzie można takie coś dostać?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez menos
      zastanawiam sie czy niekupic takiego gniotownika zeby robic pasze dla swin sipma robi takie gniotowniki co powiecie o tym a moze inny
    • Przez DanielKocima
      witam, znajomy ma na sprzedaż cuklopa nujn 100, maszyna posiada liczne przecieki, chce ja odsprzedac za symboliczne 5 stówek, i tu moje pytanie miał ktoś z tym doczynienia warto to brać? Nie posiadam cyklopa a przydał by sie ale mam nadzieje że tutaj dowiem sie czegoś o tej maszynie z góry dzieki
    • Przez Masterek
      Witam, posiada ktoś z Was może wagę samochodowa? waga na pewno ma być najazdowa. zastanawiam się bardziej nad tym czy wybrać wagę betonową czy może stalowo-betonową. i jakbyście mogli mi doradzić jakiej firmy wziąć. W wagach są czujniki różnych firm na których kompletnie się nie znam.
      z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez deer
      Szukam informacji na teamat wag podkładkowych http://www.miary-wagi.com.pl/wagi-podkladkowe/ .

Interesuje mnie jak one sprawdzają sie w praktyce. Moze ktos miał z nimi do czynienia ?

Ogólnie za wszelkie info na ten temat będę wdzięczny .
    • Przez SuperCebulaKurw
      Witam,

ktoś z wam posiada może taką maszyne? Gdzie sprzedać taką obraną cebule przez maszyne? Jest lekko pokaleczona, więc raczej cebularz raczej nie przyjmie, lecz zobaczymy. Dostaje cebule i oddaje obraną 40 gr za kilo mi daje, więc sporo.