Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Slawek59

Massey Ferguson

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ferguson
Slawek59    0

Macie taki ciagnik ?

Jak sie spisuje?

Jak wygląda spalanie?

Jakies wady , zalety ?

mavrik    0

ja mam MF z seri 36xx i nie nazekam jak narazie najpowazniejsza awaria byl zaciety elektrozawor od przedniego napedu a tak wszysciutko smiga jak ta lala a spalanie jak miezylem to wychodzilo z 5m kultywatorem scierniskowym 12l na hektar a z plugiem 14l

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez DF1
      Witam wszystkich.
      Właśnie stoję przed wyborem zakupu ciągnika. Po ostatecznej selekcji zostały mi: Massey ferguson 7715EF oraz Valtra T144V z podłokietnikiem Smart Toutch. Oba w podobnej mocy, cenowo zbliżone ( w okolicach 335 tyś netto )
      Co byście wybrali ? Dodam, że Valtra ma nowy podłokietnik smart toutch z dotykowym ekranem ( coś w rodzaju dużego smarfona ) i tego troszkę się obawiam. Tak jak ze smartonem - działa jak jest w miarę nowy ale po dwóch, trzech latach to już nie jest to samo co na początku. 
      A tu ciągnik ma służyć 20lat a nie 2 czy 3 
      Będę wdzięczny za każdą opinię
    • Przez macko25
      Witam,czy ktoś posiada w ciągniku MF 5609 lub seria 56xx w kabinie złącze ISO 11786 ??????
    • Przez Cytus
      Witam Posiada ktos instrukcje napraw do MF 135?
    • Przez piterwx2
      Witam. Czy ciągniki Massey Ferguson 590 /592/ 595 posiadają dwie prędkości wałka czyli 540/1000 obr.? 
      Jeżeli posiadają, to jak je włączyć? Pozdrawiam.
    • Przez Adrian16JP
      Niedawno kupiłem MF 590 i nie moge wyłączyć wałka,cały czas chodzi gdzie sie go wyłącza?