Zaloguj się, aby obserwować  
TadeuszF

Utwardzenie podwórka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Utwardzenie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez db09
      Witam,
      Z góry przepraszam jeżeli wybrałem złą kategorię. Mam pytanie odnośnie ewentualnej kary w przypadku, gdy chciałbym sprzedaż ziemię rolną, na którą otrzymałem dopłaty ONW. Przyszły właściciel chciałbym przetworzyć ziemię na działki budowlane. Jak to wygląda ze strony prawnej? Dziękuję za odpowiedź!
    • Przez przemo1013
      witam
      jestem w trakcie budowania domu oraz podwórka pod gospodarkę. I chce jak naraze postawić jedeną wiatę na maszyny i jeden magazyn na zboże
      i mam parę pytań:

I. Magazyn na zboże zamknięty dwie bramy wjazdowe szerokości 4x4m(wys. 5-6m, szer. 18m, dł. 30m):

1)z jakich materiałów wykonać z metalu, z drewna czy z bloczków i suporeksów?
      2)jaki dach? jaki materiał użyć
      3)czy może zamiast tego postawić BINY co by było tańsze??

II. Wiata na maszyny 3 ściany (wys. 5-6m, szer. 30m, dł. 5-6m):

1)z jakiego materiału będzie najtaniej czy może postawić taki namiot blaszany ??

proszę o jakieś podpowiedzi i dziekuję :rolleyes:
    • Przez Bartekj1994
      Witam. Chciałbym wiosną dostawić do obory drugą. Tzn postawić jedną scianę i przedłużyć dach. Mam nadzieję że jasno piszę. Długość obory to 20. Myślę że pomieszczę tam 18 stanowisk. Jaką szerokość radzicie zrobić tak zeby wszedł ciągnik i Jaki byłby koszt takiej obory.
    • Przez bulimurawy24
      Witam wszystkich serdecznie ,mam mały problem z urzędem gminy sprawa dotyczy przyznania ulgi inwestycyjnej. Firma zamontowała mi panele fv na dachu budynku mieszkalnego i gmina odmawia mi przyznania ulgi w podatku rolnym twierdząc że panele fv muszą być zamontowane na budynku gospodarczym ale jakie to ma znaczenie skoro energia wyprodukowana z oze i tak jest zużywana do produkcji rolniczej,"internety i wujek google twierdzi że ulga w tym przypadku może być udzielona"proszę o pomoc w tej sprawie może ktoś to przerabiał i podpowie czy faktycznie ta ulga się należy czy nie,a może faktycznie gmina ma rację, kogo bym nie zapytał każdy ma inną opinię na ten temat .pozdrawiam 
    • Przez farmerosZpola
      witam mam w planach wybudować halą stalowa 24x60 m i niewiem jaka odległość między domem a halą ma być aby mieć tą hale bardziej na oku a na podwórku nie mogę ponieważ nie ma miejsca
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.