Zaloguj się, aby obserwować  
carmine2812

BURAKI na kontrakt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Buraki
carmine2812    2

Jakie sprzęty są potrzebne do uprawy buraków na kontrakt i jakie trzeba załatwić do kopanie i wywożenia do skupu?

JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...

SCANIA queen of the ROAD ...

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamyk514    2

Na początku to powiedz jaką masz ziemie bo jeśli słabą to nawet nie ma co zaczynać z burakami??

Teraz to wystarczy mieć podstawowe maszyny, a sie i zbiór to kogoś nająć na usługi, ile czasu byś chciał sie w to bawić. Teraz z roku na rok uprawa buraka cukrowego staje się mniej opłacalna. Ciekawe po ile będą za kilka lat.

FUNKMASTER

carmine2812    2

Tato tylko raz tak chce na kontrakt, bo po kilku latach to cena mniejsza jest, a ziemie są w miarę dobre.

JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...

SCANIA queen of the ROAD ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MichalP
      Witam mam 3 pytania:
      1. Ile u was kosztuje kombajn Holmer, Ropa
      2. Czy da się wygrać z cukrownią jeśli buraki zamarzły z ich winy - oni dostarczali kombajn, który nie dojechał
      3. Czy udało się komuś zmienić cukrownie? Bo już mam dosyć Glinojecka i tego co wyczyniają.
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"

Pozdrawiam mszk8
    • Przez wrobelek02
      Witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć o uprawie buraczków ćwikłowych, jak się ceny kształtują , jaki plon z hektara, jakie nawożenie i uprawa?
    • Przez patrystyka
      jak macie procent zanieczyszczenia po burakach dla mnie to ,że jakieś chore miałem w tym roku 9 % kopane holmerem i brane doczyszczarką a kiedyś tata woził przyczepa ładował cyklopem z ziemią i max było 4-5 a dziadek jak sypał gablami to 2 sypało buraki a jeden ziemie i tez było mniej taki niby sprzęt a jest gorzej jak kiedyś 
    • Przez farmer1111
      Mam zamiar zasadzic ziemniaki czy w woj.lubelskim jakieś firmy  godne polecenia do kontraktacji

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.