PiotrG94

Members
 • Ilość treści

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez PiotrG94

 1. Już do tego doszedłem... Z tego co wiedziałem w starszych Claasach przełączało się to przy kierownicy, tak też było napisane w instrukcji. Tymczasem wystarczy przełączyć przycisk blokady zmiany obrotów na bocznym pulpicie i zegar pokazuje obroty młocarni..... :blink:
 2. PiotrG94

  Claas

  2007, 720mth
 3. PiotrG94

  Lambo

  2003, 2250mth dopiero, ogólnie obyło się bez awarii, ale do wiodących marek jak JD troche mu brakuje
 4. Przepraszam, nie ogarnąłem myślałem o jednym, napisałem o drugim...
 5. PiotrG94

  Claas

  ze wszystkim około 250k.
 6. Miałem kiedyś kostkę i wydaje mi się że najlepiej byłoby odjąć cały nagarniacz. Trzeba zdjąć tą linkę od regulacji wysokości i podnoszenia i odkręcić kilka śrubek, nie pamiętam już, musiałbym to obejrzeć a nikt w okolicy już praktycznie nie używa kostki. Wtedy będziesz miał najlepszy dostęp, robiłem tak jak wymieniałem rolki w prowadnicy nagarniacza
 7. Witam, w tym roku zakupiłem używanego Claasa Dominator 150 i mam problem z odczytaniem obrotów młocarni. Podczas jazdy na obrotomierzu wyświetla mi się chyba prędkość (?) Ale co zrobić żeby podczas młócenia obrotomierz pokazywał mi prędkość obrotową bębna młócącego? Da się to jakoś przełączyć? Nie powinno się to ustawiać samo podczas włączania młocarni?
 8. PiotrG94

  Claas

  Nowy nabytek
 9. Witam, posiadam 26 letni już, oryginalny silnik Adnoria sw 400 produkowany na licencji silników Leyland. Silnik pochodzi z zakładów produkcyjnych Andoria Andrychów. Jest on w oryginalnym stanie, kompletny, NIGDY NIEUŻYWANY z oryginalnymi plombami i zaślepkami zakładowymi. Czy może on mieć już jakąś wartość zabytkową? Posiadam do niego kompletną dokumentację wraz z kartą gwarancyjną. Ekspertów proszę o wycenę i ewentualne propozycje kupna.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj