Skocz do zawartości

mwp113

Members
  • Postów

    11
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O mwp113

  • Urodziny 07/02/1992

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2230 wyświetleń profilu

Osiągnięcia mwp113

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

  1. mwp113

    Zywienie cielaków

    Od wczoraj wprowadziłem im kukurydze mielona bardzo drobno i to mieszam z marchewka i ziemniakami. Rano marchewka ziemniaki i ospa po polodniu siano z potrowu wieczór kukurydza marchew i ziemniaki co sądzicie?
  2. mwp113

    Nawożenie kukurydzy

    Witam co sądzicie o nawoz ach polifoska tytan pogłównie w dawce ok 400 kg /h i mocznik do siewnika w dawce ok 200 kg /h . Materiał siewny KWS SILVINIO. Proszę o podpowiedź .
  3. mwp113

    Zywienie cielaków

    Tak też zrobiłem. Dawalem im stopniowo zwiększając dawkę. Nie widzę nic niepokojącego w ich zachowaniu
  4. mwp113

    Zywienie cielaków

    Panowie zwracam sie z takim dylematem mam dwa ładne byczki tak mi sie wydaje. Wprowadziłem im do diety marchew ze śrutą i kilka ziemniaków , podaje im to 3 razy dziennie razem z wodą , rano z niewielką iloscią mleka zastepczego. i oczywiscie po karmieniu uzupełniam kratownice sianem drobnym , to zjedzą do nastepnego karmienia. zastanawiam sie nad tą dawką marchwi że 3 razy dziennie. Co o tym sądzicie ? Dodam ze byczki mają 4,5 miesiąca
  5. mwp113

    Kukurydza

    Kukurydza KWS silvinio
  6. mwp113

    Bizon

    Bizon zo56
  7. mwp113

    Bizon

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v