Cześć przeważnie uprawiane było bronami a potem aktywnym agregat kosztował 5.500 sprowadzony z dani kilka poprawek trzeba było zrobić wiadomo jak to z używanymi ale robotę robi prawie 6m jeden przejazd nim to 3 przejazdy bronami szkoda że nie ma wałków ale im szybciej się jedzie tym lepiej te grabelki z tyłu to równa