Skocz do zawartości

Pawelek998

Members
  • Postów

    466
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawelek998

  1. Chyba już nie aktualne a nie było mnie tu kilka dni
  2. Handluje i chyba ma się dobrze to chyba jego https://www.olx.pl/d/oferta/claas-tucano-450-2018r-1050h-rzepak-rozrzutnik-plew-jak-nowy-CID757-ID17WZWy.html
  3. A to wiosna już była 🙈🙈 🙈🙈
  4. Pawelek998

    Ceny pszenicy 2026

    Chyba w ciągu godzin Paliwa zapas się wykończył Pszenicy mają zapas
  5. W sklepach to samo ludzie wykupują wszystko jak za covid
  6. https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-caly-w-oryginale-od-gospodarza-jak-nowy-CID757-ID19yDI9.html Jedyny w Polsce Chyba o cenę mu chodzi
  7. Saletrzak 1580 azoty Siarczan magnezu siarkopol 1150 Śląskie
  8. Kupiłem yato bo miałem baterie 4ah ale oddałem bo zatrzymywała się Kupiłem dewalt z baterią 5ah nie zatrzymała się ani razu
  9. Ja kupowałem tu jakieś 3-4lata temu i śmiga do dziś https://electro.garden/
  10. Taki sam kultywator sprzedałem latem za 500 zł
  11. Na wyczynca co dodać do bacary trio
  12. Co dołożyć do bacary na wyczynca
  13. Robiłem pompę zetor 6cylidry 2tys Kombajn perkins 4 cylindry 1400 zł Tanio macie
  14. Dostępne do 24.09.2025 https://dlaroslin.pl/Chwastobojcze-selektywne/29675-Expert-Met-56-WG-2KG-5908229369319.html https://dlaroslin.pl/Chwastobojcze-selektywne/54839-Bacara-Trio-516-SC-5L-5908229374573.html
  15. Dokładnie już dwa razy korzystałem
  16. Śląskie SZA polifiska 2900 NPK 7 20 30 2600
  17. A stosował ktoś bacare trio w jęczmieniu? W jakich dawkach bo niby diflufenikan w zalecane dawce może przypalić
  18. Idzie Rok temu sprzedałem rocznik 79 wszystko sprawne z kabina opony 2-3 letnie ale cena poniżej 20 tyś Handlarze dawali 10-12 tyś
  19. Trochę taniej niż zetor ale doinwestowana https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-c-330-doinwestowane-CID757-ID17dj4i.html
  20. Elementy robocze w bardzo dobrym stanie 🙈 https://www.olx.pl/d/oferta/plug-overum-4-skibowy-12-20-CID757-ID174yxg.html
  21. Witam. Panowie jaką zaprawę używacie do owsa?
  22. Ja wszystko przed świętami Zaliczka chyba w drugi dzień jak zaczęli wypłacać a reszta chyba 17 grudnia Dwa tygodnie temu saletrzak po 1500 kupowałem
  23. Gdzie takie ceny
  24. W tamtym roku robiłem chwastox Turbo i było czysto
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v